Miesto seniūnija atnaujina vaikų žaidimų, sporto, treniruočių aikšteles

 Miesto seniūnija atnaujina vaikų žaidimų, sporto, treniruočių aikšteles

Chemikų gatvės aikštelei atnaujinti skirta per 4 000 eurų. Tokią sąmatą pateikė įmonė „Šilelis“, kuri ir atlieka darbus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto seniūnija per šią vasarą atnaujins vaikų žaidimų, sporto, treniruočių aikšteles. Iš viso visą vasarą vykdomiems šiems darbams yra skirta net 27 000 eurų. Už šias lėšas atnaujinamas inventorius, dažomos nublukusios ar sugadintos dalys, tvarkomos sulaužytos konstrukcijos.

Prižiūri seniūnija

„Šiandien Kėdainių mieste yra būtina atnaujinti šešias aikšteles. Nėra taip, kad kažkuri aikštelė būtų išskirtinė.

Daugiausia aikštelėse vykdomi dažymo, lentelių pakeitimo darbai, taip pat sudedame naujas groteles, atitvarus, segmentus.

Kiekvienai aikštelei skirta skirtinga pinigų suma.

Štai Chemikų gatvės aikštelei atnaujinti skirta per 4 000 eurų. Tokią sąmatą mums pateikė įmonė „Šilelis“, kuri ir atlieka darbus.

Kėdainių mieste būtina atnaujinti šešias aikšteles. Jose daugiausia vykdomi dažymo, lentelių pakeitimo darbai, taip pat sudedamos naujos grotelės, atitvarai, segmentai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šioje aikštelėje bus vykdomi medinės tvoros atnaujinimo darbai, aptvarų dažymas, medinių konstrukcijų, grotelių dažymas.

Rasos gatvėje aikštelės sutvarkymas kainuos penkis su puse tūkstančio eurų. Ten taip pat keisime lenteles, dažysime krepšinio stovus“, – paaiškino miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė.

Kreipiasi į kėdainiečius

Visos aikštelės nusidėvi panašiai, visos jos reikalauja nuolatinės priežiūros, tad Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja S. Mituzaitė Palubinskienė kreipiasi į kėdainiečius su prašymu.

Visos aikštelės nusidėvi panašiai, visos jos reikalauja nuolatinės priežiūros, tad Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja S. Mituzaitė Palubinskienė kreipiasi į kėdainiečius su prašymu saugoti jas.

Aut. past.

„Saugokime savo aikšteles, stenkimės vaikams įdiegti, kad reiktų saugoti savo erdvę, savo kiemą. Mes stengsimės užtikrinti, kad aikštelėmis būtų saugu ir patogu naudotis“, – kalbėjo miesto seniūno pavaduotoja.

Įrengs naują

Džiugi žinia miesto Babėnų kvartalo gyventojams – ten greitu metu atsiras nauja vaikų žaidimų aikštelė.

„Babėnuose, M. Daukšos gatvėje, bus įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė. Tam skirta daugiau nei 6 000 eurų.

Ši aikštelė tūrėtų atliepti ten gyvenančių vaikų norus, viziją ir, tikimės, kad  ji labai gelbės tai bendruomenei, vaikai turės ką veikti“, – dėstė S. Mituzaitė Palubinskienė.

1 Komentaras

  • Čia jie taip ruošiasi miesto gimtadieniui. Suolai centre taip ir nenudažyti, dažai nublukę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video