Miesto seniūnas turi naują pavaduotoją

 Miesto seniūnas turi naują pavaduotoją

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja tapo Valstybės tarnybos departamento vykdytą konkursą laimėjusi Samantė Mituzaitė Palubinskienė./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius gali lengviau atsikvėpti – pagaliau miesto seniūnija turi seniūno pavaduotoją. Pavaduotoja tapo valstybės tarnybos departamento vykdytą konkursą laimėjusi Samantė Mituzaitė Palubinskienė. Jauna, tačiau mokslui ir žinioms labai imli moteris pasikausčiusi gana rimtai – turi darbo patirties, yra baigusi politikos bei viešojo administravimo studijas.

Važinėja iš Kauno

S. Mituzaitė Palubinskienė darbą seniūnijoje pradėjo visai neseniai. Moteris šiuo metu susipažįsta su Kėdainių miestu, jame vykdomais darbais, dokumentais, darbo specifika ir darbuotojais.

„Kėdainiai man yra labai gražus miestas. Pati esu kilusi iš Naujosios Akmenės, ilgą laiką studijavau ir dabar gyvenu bei šeimą kuriu Kaune.

Į Kėdainius kasdien važinėju iš Kauno ir čia problemos visai nematau. Šiais laikais toks atstumas visai nieko nereiškia, tad kelionės darbui tikrai netrukdo“, – šypsojosi gerai nusiteikusi moteris.

Darbą seniūnijoje pradėjo S. Mituzaitė Palubinskienė. Moteris susipažįsta su Kėdainių miestu, jame vykdomais darbais, dokumentais, darbo specifika ir darbuotojais.

Aut. past.

Pagal specialybę

Karjerą valstybės tarnyboje pradėjusi moteris sako, kad šis darbas kaip tik jai – to ji siekė, to mokėsi, tą ir studijavo.

„Vytauto Didžiojo universitete studijavau politikos mokslus, vėliau studijas tęsiau Kauno technologijos universitete. Čia baigiau viešojo administravimo studijas. Taigi, esu savo kelyje. Ką studijavau – tą ir dirbu. Manau, kad viskas bus gerai“, – kalbėjo naujoji seniūno pavaduotoja.

Darbų daug

Viena pagrindinių seniūno pavaduotojos atsakomybių – viešieji pirkimai. Tačiau ir be jų mieste yra daugybė darbų.

„Peržiūrėjau visus viešuosius pirkimus, peržiūrėjau darbų apimtis, vykdomus darbus. Susipažinau su dokumentacija.

Teko jau važiuoti į miestą, apžiūrėti, pabendrauti su miestą tvarkančiais komunalinio ūkio darbuotojais.

Administracijos direktoriaus pavedimu vertinau Kėdainiuose esančius informacinius stendus, jų būklę.

Taip pat važiavau ir apžiūrėjau miesto pėsčiųjų perėjų apšvietimo būklę. Analizavome, kur būtų aktualu įrengti papildomą apšvietimą prie perėjų.

Stengiuosi susipažinti su seniūnijos bei miestą prižiūrinčiais darbuotojais. Turiu savų tikslų, turiu planų, dirbu mėgstamą darbą, stengiuosi ir, manau, kad viskas bus gerai“, – optimistiškai ir tvirtai patikino S. Mituzaitė Palubinskienė.

4 Komentarai

  • I valstybes tarnyba dabar lengva papult. Klausimus tik reik suzinot pries konkursa ir viskas. del kainos galima deretis galimai.Dauguma taip daro. Savus prakisa ir viskas. Nebent vieta kur kaime kur niekam neidomi ta vieta. Tai laimi kol ablauhas kaimietis ir sedi patenkintas. Ziuresim kas pas Reda laimes, ar nebus kokia vietiniu dukra ablauhe

  • Krakės 2, savų nereikia.

  • Ablauhas tik tu čia vienas!

  • Matosi, kad nesusigaudai nieko esamoje situacijoje, o komentuoji kaip koks žinovas. Pasidomėk, po to rašyk. Pats nieko nebaigęs, o ir valstybės tarnybos testo neatsakytum nei dviejų klausimų

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video