Miesto centre atsivėrė duobė – sukrito trinkelės

 Miesto centre atsivėrė duobė – sukrito trinkelės

Kažkas pasielgė labai pilietiškai, minėtą duobę uždengė medinėmis paletėmis, užrašė įspėjamąjį užrašą. Taip duobė tapo matoma, vairuotojai ėmė ją apvažiuoti, o pėstieji – iš tolo apeiti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienį Kėdainių miesto seniūniją pasiekė informacija, jog pačiame Kėdainių miesto centre, J. Basanavičiaus gatvėje netoli „Avitelos“ prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, atsivėrė duobė, sukrito trinkelės. Į įvykio vietą atvykę specialistai sakė, kad artimiausiomis dienomis bėda bus išspręsta.

Uždengė, bet nepranešė

Tai, kad miesto centre atsivėrė duobė, sukrito trinkelės, o vieta tapo pavojinga ne tik pėstiesiems, bet ir vairuotojams, buvo pastebėta trečiadienį.

Kažkas pasielgė labai pilietiškai – minėtą duobę uždengė medinėmis paletėmis, užrašė įspėjamąjį užrašą. Taip duobė tapo matoma, vairuotojai ėmė ją apvažiuoti, o pėstieji – iš tolo apeiti.

„Rinkos aikštė“ antradienio popietę susisiekė su Kėdainių miesto seniūnija. Paaiškėjo, kad kraštiečiai gerą darbą padarė, bet apie duobę miesto seniūnijos neinformavo.

Sutvarkys netrukus

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis, gavęs informaciją, nuskubėjo pats įvertinti incidento masto.

„Toje vietoje yra lietaus nuotekų surinkimo šulinėlis. Matyt, bus paplauta, todėl ir sukrito trinkelės. Žinoma, būtina bėdą spręsti.

Nedelsdamas susisiekiau su „Kėdainių vandenimis“, informavau apie situaciją. Jie man pažadėjo, kad bėda bus išspręsta“, – informavo V. Petraitis.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnijos seniūnas Algirdas Krivičius, miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė-Palubinskienė, darbo organizavimo inžinierius V. Petraitis ir kiti specialistai nuolat apvažiuoja, apžiūri miestą, tačiau juk neįmanoma pamatyti visų problemų ir bėdų, tad apie jas gyventojai turėtų informuoti seniūniją. Tuomet bėda bus išspręsta daug operatyviau.

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis, gavęs informaciją, nuskubėjo pats įvertinti incidento masto.

Aut. past.

Įgriuvų pasitaiko

Tokios įgriuvos mieste dažniausiai atsiveria dėl senos kanalizacijos, prastos vamzdžių sistemos būklės. Tiesa, jas specialistai labiau linkę vadinti išplovomis ar įslūgomis.

Pasenusi ar sugedusi kanalizacijos sistema per liūtis nebesugeba surinkti didelio vandens kiekio, todėl jis sunkiasi po žeme ir išplauna įvairius žemės sluoksnius. Kadangi mieste netrūksta judėjimo, vibracijos – tik laiko klausimas, kada ir vėl atsiras įgriūva.

3 Komentarai

  • Chemikų g prie konteinerių .Pranešta,rašyta jau nekarta-rezultatas OO ir vienas pailgas.

  • Kaip tai gali būt. Meras trinkelininkas ir trinkelės byra.

  • Juk Tamulį ir išrinko, kad jis mieste duobes gerai tvarkė, bet jau ir Selestina tokia mero gerbeja nebešlovina jo, suprato, kad nebeužtenka tik su Romu čerkelą padaryt.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video