Mieste užsidegus namui žuvo žmogus (FOTOGALERIJA)

 Mieste užsidegus namui žuvo žmogus (FOTOGALERIJA)

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą Kėdainių mieste kilo gaisras, kurio metu žuvo žmogus. Pirminiais tyrėjų surinktais duomenimis, gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

19 val. 41 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Josvainių gatvėje atvira ugnimi dega didelis medinis namas, kuriame gyvena kelios šeimos. Buvo pranešta, kad iš degančio namo išbėgo vyriškis su daiktais.

Į įvykio vietą buvo pasiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ir Dotnuvos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai ir keli policijos pareigūnų ekipažai.

Atskubėjus pirmosioms gelbėtojų pajėgoms degė visas namo vidus, pro langą veržėsi liepsna. Ugniagesiai ėmė malšinti ugnį. Buvo stengiamasi, kad ugnis nepersimestų į palėpę ir neišplistų į kitus butus.

19 val. 55 min. rastas 1950 metais gimusio vyro kūnas be gyvybės ženklų. Vyro nudegimai buvo labai stiprūs, nesuderinami su gyvybe. Medikai suteikė pagalbą kitiems namo gyventojams, vieną moterį ištiko šokas.

Numalšinus liepsnas buvo konstatuota, kad gaisro metu aprūko viso namo vidaus patalpos, sudegė lova, kušetė, nuo karščio išdužo plastikinių langų stiklai.

Pastatas 7×14 metrų dydžio, 1 aukšto, su palėpe, perdanga medinė, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

Name gyvena 3 šeimos. Pastatas priklauso grupei savininkų.
Dūmų detektoriaus nebuvo.
Pirminė gaisro priežastis – neatsargus rūkymas. Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video