Mieste susidūrė visureigis BMW ir vilkikas

 Mieste susidūrė visureigis BMW ir vilkikas

Eismo įvykio metu apgadintas visureigio šonas, taip pat deformuotas priekinis ratas. Žmonės eismo įvykio metu nenukentėjo, medikų pagalbos neprireikė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienio popietę Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė visureigis BMW ir vilkikas „Mercedes-Benz“. Ir nors avarijos nebūta didelės, tačiau įvykio vietoje prireikė policijos pareigūnų pagalbos.

Pagrindinėje gatvėje

Eismo įvykis įvyko pagrindinėje Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje.

Pirminiais duomenimis, vyro vairuojamas visureigis BMW išsuko iš Respublikos gatvės į dešinę pusę – į J. Basanavičiaus gatvės greitėjimo juostą ir čia susidūrė su pagrindine gatve tiesiai važiuojančiu vyro vairuojamu vilkiku.

Eismo įvykio metu apgadintas visureigio šonas, taip pat deformuotas priekinis ratas.

Žmonės eismo įvykio metu nenukentėjo, medikų pagalbos neprireikė.

Prireikė policijos

Ir nors avarijos nebūta didelės, tačiau įvykio vietoje prireikė policijos pareigūnų pagalbos. Jie padėjo abiejų transporto priemonių vairuotojams užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Ir nors avarijos nebūta didelės, tačiau įvykio vietoje prireikė policijos pareigūnų pagalbos. Jie padėjo abiejų transporto priemonių vairuotojams užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Aut. past.

Vairuotojai buvo blaivūs.

Kelių eismo taisyklių 112 punktas numato, kad jeigu yra greitėjimo juosta, skirta įvažiuoti į kelią, vairuotojas privalo važiuoti ja ir įsilieti į transporto srautą (persirikiuoti į gretimą eismo juostą), duodamas kelią juo važiuojančioms arba į lėtėjimo juostą persirikiuojančioms transporto priemonėms.

4 Komentarai

  • Ši sankryža būna užkišta piko metu, žmonės ilgai stovi laukia, kol kelias bus laisvas.

    • Jei užkišta,tai siulailisti nachalnom obrazom.

      • Narkotikus meto, iksus daužo

  • kad galėtumei į ją paprastai pasukti.Užtenka žinot kuri gi gatvė pagrindinė ir tiek.Va iš jos išvažiuojant į pirmą juostą,būk malonus praleist visus iš kairės…Ir aplamai ten visai ne greitėjimo,o judėjimo juosta,kuri ,vėliau gatvei susiaurėjus,dingsta.Gale miesto ji už barasuvkės?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video