Mieste susidūrė trys lengvieji automobiliai

 Mieste susidūrė trys lengvieji automobiliai

Pareigūnų surinktais duomenimis, susidūrė automobiliai „Volvo“, vairuojamas 1994 metais gimusio vyro, „Audi“, vairuojamas 1993 gimusios moters ir „Citroen“, vairuojamas 1944 metais gimusio vyro./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė net trys vienas paskui kitą važiavę automobiliai. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko dėl saugaus atstumo nesilaikymo ir dėmesio stokos. Pareigūnai primena, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma.

Susidūrė trys

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad rugsėjo 20 dieną, apie 14 val. 10 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, priešais pėsčiųjų perėją, esančią netoli Ramybės skvero, susidūrė trys lengvieji automobiliai.

Pareigūnų surinktais duomenimis, susidūrė automobiliai „Volvo“, vairuojamas 1994 metais gimusio vyro, „Audi“, vairuojamas 1993  gimusios moters ir „Citroen“, vairuojamas 1944  metais gimusio vyro.

Medikų neprireikė

Eismo įvykio dalyviai apie įvykusią avariją pranešė Bendrajam pagalbos centrui.

Į įvykio vietą atskubėję Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai įsitikino, kad visų transporto priemonių vairuotojai yra blaivūs, sužeistų nėra.

Policijos pareigūnai vairuotojams padėjo užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Pareigūnai primena

Pareigūnai primena, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma.

Jeigu atsirado kliūtis ar iškilo grėsmė eismo saugumui, vairuotojas (jeigu jis gali tai pastebėti) privalo sulėtinti greitį, net visiškai sustabdyti transporto priemonę arba apvažiuoti kliūtį nesukeldamas pavojaus kitiems eismo dalyviams.

Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė net trys vienas paskui kitą važiavę automobiliai. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko dėl saugaus atstumo nesilaikymo ir dėmesio stokos.

Aut. past.

Būtina atminti

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad ruduo ir žiema visiems eismo dalyviams gana sudėtingas laikotarpis.

Transporto priemonės vairuotojas yra atsakingas ne tik už savo, vežamų keleivių, krovinio saugumą, bet ir už savo darbą, t. y. vairavimą.

Vairuoti – vadinasi, numatyti. Sugebėjimas prognozuoti – viena svarbiausių transporto priemonės vairuotojo savybių.

Kuo didesnis važiavimo greitis, tuo mažiau lieka laiko stebėti, prognozuoti, numatyti ne tik savo, bet ir kitų eisme dalyvaujančiųjų veiksmus.

5 Komentarai

  • Neteisinu vrombinusių,bet panašu kad dėl kokio tai suskio ir atsitiko tas pirmojo extra stabdymas.

    • Ka jus cia kalbat ? Nežinodamas situacijos. Antrasis automobilis laikesi atstumo ir stovejo su pirmutine masina lauke kol per perėja pereis zmones. Treciasis tiesiog pripazino kad užsiziopsojo nestabdydamas trenkesi i antraja masina, nuo smūgio antroji masina pavaziavo i prieki esancia masina, taigi pirmoji nenukentejo , išgelbejo kablys. Va taip ir klaidina zmones rinkos aikste neparasydami tikros situacijos.

      • prisidirbau.Tapinas imsis gint visuomeninį interesą ir dabar mane nubaus kaipo šmeižiką.O reziumė ar moralas susidūrimo,kad antrasis nukentėjo labiausiai…

  • jaijgu ejo žmogus per pereja ir kuris pirmas vairuotojas važiavo jis stabde kitas galtu nesilaike atsumo arba negreitai suregavo , arba nesilaike saugaus greičio ..

    • buvo toks inspektorius dar prie tarybų.Bet ir pats,tamsta,neblogai orientuojies eismo taisyklėse.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video