Mieste susidūrė trys automobiliai (FOTOGALERIJA)

 Mieste susidūrė trys automobiliai (FOTOGALERIJA)

Į eismo įvykį pateko trys vienas paskui kitą važiavę automobiliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienį per pietus Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė trys lengvieji automobiliai. Medikų pagalbos prireikė vienai moteriai.

Eismo įvykis įvyko prieš 12 valandą netoli šviesoforo, esančio J. Basanavičiaus ir Tilto gatvių sankryžoje. Čia susidūrė vienas paskui kitą važiuojantys automobiliai „Toyota“, „Škoda“ ir „Volkswagen“. 

Į įvykio vietą išskubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Jų prireikė „Škodos“ vairuotojai. 

„Volkswagenu“ važiavo du užsienio piliečiai vyrai, jie nenukentėjo. „Toyotą“ vairavo vyresnio amžiaus moteris, šalia sėdėjo keleivis. Žmonės patyrė stresą. Jie tikino iš miesto važiavę į Truskavos seniūnijos Petkūnų kaimą.

Sutvarkius formalumus policijos pareigūnai, pamatė, kad garbaus amžiaus žmonės išsigandę, tad padėjo jiems nuvairuoti automobilį į šalia esančią aikštelę.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Nors gatvės barstomos ir valomos, tačiau gali būti ir slidžių ruožų. Pareigūnai įspėja vairuotojus būti itin atidžius, važiuoti saugiu greičiu, kad atsiradus kliūčiai kelyje spėtumėte sustoti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video