Mieste susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis

 Mieste susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis

Nuo smūgio lengvasis automobilis ‚Audi“ net apsisuko kelyje. Laimei, medikų pagalbos niekam neprireikė./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienį perpiet Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė lengvasis automobilis „Audi“ ir miškavežis. Nuo smūgio lengvasis automobilis net apsisuko kelyje. Laimei, medikų pagalbos niekam neprireikė.

Pagrindinėje gatvėje

Eismo įvykis įvyko pagrindinėje Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje po 12 valandos.

Įvykio liudininkų duomenimis, jauno vyro vairuojamas automobilis „Audi“ išvažiavo iš Respublikos gatvės į J. Basanavičiaus gatvę ir čia susidūrė su pagrindine gatve tiesiai važiuojančiu pusamžio vyro vairuojamu valstybinei miškų urėdijai priklausančiu miškavežiu „Volvo“.

Policijos neprireikė

Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas pasakojo, kad bandė stabdyti, tačiau susidūrimo išvengti nepavyko. Eismo įvykio gana stipriai apgadintas lengvasis automobilis – sudaužytas jo šonas, išmuštas ratas. Nors smūgio būta labai stipraus, tačiau žmonės eismo įvykio metu nenukentėjo, medikų pagalbos neprireikė.

Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas pasakojo, kad bandė stabdyti, tačiau susidūrimo išvengti nepavyko./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris informavo, kad įvykio vietoje neprireikė ir policijos pareigūnų pagalbos – pareigūnai pranešimo negavo, vairuotojai sutarė dėl eismo įvykio aplinkybių ir kaltės, jie užsipildė eismo įvykio deklaraciją.

„Volvo“ iš įvykio vietos išvažiavo savo eiga, o „Audi“ teko išvežti techninės pagalbos evakuatoriumi.

Vos prieš porą savaičių

Beje, reikėtų priminti, kad vos prieš porą savaičių šioje sankryžoje taip pat įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas su puspriekabe.

Tąkart po dešimtos valandos ryto vyresnio amžiaus vyro vairuojamas automobilis „Volkswagen

Passat“ išsuko iš Respublikos gatvės į dešinę pusę – į J. Basanavičiaus gatvės greitėjimo juostą, ir čia susidūrė su pagrindine gatve tiesiai važiuojančiu taip pat vyro vairuojamu vilkiku su puspriekabe. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, buvo apdaužyti automobiliai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video