Mieste susidūrė „Ford“ ir BMW automobiliai

 Mieste susidūrė „Ford“ ir BMW automobiliai

Pirminiais duomenimis, iš J. Basanavičiaus gatvės daugiabučių namų kiemų į Rasos gatvę išvažiuojantis automobilis „Ford“ susidūrė su Rasos gatve važiuojančiu automobiliu BMW./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienį priešpiet Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Nors smūgio būta nemenko, tačiau rimtesnių sužalojimų eismo įvykio dalyviai nepatyrė. Policijos pareigūnai padėjo jiems užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Avarija priešpiet

Eismo įvykis įvyko prieš pietus. Pirminiais duomeninmis, apie 11 val. 30 min. Kėdainiuose, iš J. Basanavičiaus gatvės daugiabučių namų kiemų į Rasos gatvę išvažiuojantis automobilis „Ford“ susidūrė su Rasos gatve važiuojančiu automobiliu BMW.

Smūgio ir jo garso būta gana stipraus, o netrukus į įvykio vietą iškviesti atskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Smūgio ir jo garso būta gana stipraus, o netrukus į įvykio vietą iškviesti atskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Aut. past.

Padėjo užpildyti

Pareigūnai išsiaiškino, kad automobilį „Ford“ vairavo 1973 metais gimusi moteris. Važiuodama iš šalutinio kelio ji kliudė automobilį BMW, kurį vairavo 1978 metais gimęs vyras.

Eismo įvykio dalyvius apžiūrėjo medikai. Vairuotojai rimčiau nenukentėjo.

Pareigūnai patikrino abiejų vairuotojų blaivumą – jie buvo blaivūs.

Pareigūnai padėjo vairuotojams užpildyti eismo įvykio deklaracijas.

Į įvykio vietą iškviestas evakuatorius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video