Mieste susidūrė du lengvieji automobiliai: prireikė medikų

 Mieste susidūrė du lengvieji automobiliai: prireikė medikų

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet į pagrindine gatve važiuojančią „Audi“ atsitrenkė iš šalutinės gatvės išsukęs BMW./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste susidūrė du lengvieji automobiliai – abiejų transporto priemonių vairuotojos pristatytos išsamesnei apžiūrai į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko kuomet vienas iš automobilių išvažiavo iš šalutinio kelio ir nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančios transporto priemonės.

Vairuotojas išgabeno į ligoninę

Eismo įvykis įvyko  penktadienio vakarą – apie 19 valandą. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Kėdainių miesto J. Basanavičiaus ir Respublikos gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai, prispaustų žmonių nėra, tačiau viena moteris jaučiasi blogai.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. 

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai rado dvi susidūrusias mašinas ir šalia jų stovyniuojančias moteris. Paaiškėjo, kad sankryžoje susidūrė merginos vairuojamas BMW ir moters vairuojama „Audi“.  Pastaruoju automobiliu vyko moteris, o BMW – dvi jaunos merginos.

Greitosios medikai apžiūrėję abi vairuotojas detalesnei apžiūrai jas išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių. Pirminiais duomenimis, eismo įvykio dalyvės stipriau nenukentėjo.

Eismo įvykį sąlygoti galėjo tamsus paros metas, šlapia kelio danga, prastesnis matomumas. Abiejų transporto priemonių vairuotojos buvo blaivios.

Aut. past.

Išvažiavo iš šalutinio kelio

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet į pagrindine gatve važiuojančią „Audi“ atsitrenkė iš šalutinės gatvės išsukęs BMW.

BMW iš Respublikos gatvės suko į kairę – į J. Basanavičiaus gatvę, kuria nuo miesto važiavo automobilis „Audi“. Mašinos susidūrė priekiais.

Jauna mergina teigė nepastebėjusi pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės, ji apgailestavo dėl sukelto eismo įvykio ir pasiūlė užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Eismo įvykį sąlygoti galėjo tamsus paros metas, šlapia kelio danga, prastesnis matomumas.

Abiejų transporto priemonių vairuotojos buvo blaivios.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video