Mieste susidūrė BWM ir „Opel“ automobiliai

 Mieste susidūrė BWM ir „Opel“ automobiliai

Į įvykio vietą atskubėjus gelbėtojams paaiškėjo, kad susidūrė ta pačia kryptimi, miesto centro link, važiavę vyrų vairuojami automobiliai BWM ir „Opel“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vėlų šeštadienio vakarą Kėdainių mieste susidūrė du lengvieji automobiliai – BWM ir „Opel“. Laimei, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo, apgadintos tik transporto priemonės. Abiejų automobilių vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaraciją, tačiau kelio dangai sutvarkyti prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Gautas pranešimas

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad 22 val. 24 min. buvo gautas pranešimas, jog Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje, toli „Circle K“ degalinės, prie pėsčiųjų perėjos susidūrė du automobiliai, sužeistų žmonių nėra, tačiau po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies yra išsilieję naftos produktų.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius.

Nukentėjusiųjų nebuvo

Atskubėjus gelbėtojams paaiškėjo, kad susidūrė ta pačia kryptimi, miesto centro link, važiavę vyrų vairuojami automobiliai BWM ir „Opel“.

Pirminiais duomenimis, BMW sustojo prie pėsčiųjų perėjos, tuomet į jį atsitrenkė opelis.

Opeliu su vyru vyko dar ir mergina. Tačiau laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo, apgadinta tik technika.

Tad į įvykio vietą kviesti nei policijos pareigūnų, nei greitosios medicinos pagalbos medikų neprireikė.

Nuvalė dangą

Transporto priemonių vairuotojai pasirūpino kitų eismo dalyvių saugumu – jie pastatė avarinį įspėjamąjį ženklą.

Gelbėtojai nustatė, kad 5 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję automobilių aušinimo skysčio. Ugniagesiai kelio dangą nuplovė.

Gelbėtojai nustatė, kad 5 m² plote ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję automobilių aušinimo skysčio. Ugniagesiai kelio dangą nuplovė.

Aut. past.

Policija primena

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad vairuotojai privalo laikytis saugaus atstumo iki kitos transporto priemonės, nelenkti, neįsitikinus, kad saugiai galėsite atlikti manevrą – situacija nuolat keičiasi.

Atkreipkite dėmesį – tamsiuoju paros metu gerokai sunkiau pastebimi pėstieji ne tik užmiestyje, neapšviestų gyvenviečių gatvėse, bet ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

Būkite dėmesingi važiuodami keliais, kurie apsupti miškų, atvirų vietovių (laukų) – didelė tikimybė susidurti su laukiniais gyvūnais.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video