Mieste sugedo skubiai pacientą į gydymo įstaigą vežusi greitoji

 Mieste sugedo skubiai pacientą į gydymo įstaigą vežusi greitoji

Į įvykio vietą skubiai atvyko kita greitoji, pacientas gatvėje buvo perkeltas į kitą automobilį ir skubiai išgabentas į ligoninę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusios savaitės pabaigoje Kėdainiuose įvyko išteis labai retas incidentas – sugedo su specialiais šviesos ir garso signalais į Kėdainių ligoninę skubėjęs greitosios medicinos pagalbos automobilis. Laimei, bėda buvo skubiai išspręsta, o paciento būklė dėl nenumatyto ir netikėto incidento nepakito.

Skubėjo su ligoniu

Ne vienas kėdainietis matė, kaip vasario 10 dieną, po 10 valandos ryto pagrindine Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatve skubiai, su įjungtais šviesos ir garso signalais, ligoninės link lėkė greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilis.

Tačiau privažiavus sankryžą su Mindaugo gatve, greitoji staiga pasuko į autobusų stotelę ir sustojo. Išlipęs vairuotojas nuskubėjo atidaryti ir apžiūrinėti variklio skyriaus, o medikas suskubo pas vežamą pacientą.

Perkėlė gatvėje

Greitoji su įjungtais švyturėliais stovėjo stotelėje, pacientą prižiūrėjo medikas, o vairuotojas susisiekė su dispečeriu ir informavo apie situaciją.

Greitoji su įjungtais švyturėliais stovėjo stotelėje, pacientą prižiūrėjo medikas, o vairuotojas susisiekė su dispečeriu ir informavo apie situaciją./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pasirodo, automobilis „Renault“ sugedo.

Į  įvykio vietą skubiai atvyko kita greitoji, pacientas gatvėje buvo perkeltas į kitą automobilį ir skubiai išgabentas į ligoninę.

Šio įvykio liudininkais tapo daugybė kraštiečių, kurie svarstė, ar pacientui viskas gerai.

Tuomet po kurio laiko atvyko specialus evakuatorius, kuris išvežė sugedusį GMP automobilį į remonto dirbtuves.

Ne Kauno

Kadangi tokio greitosios automobilio „Renault“ Kėdainių GMP skyrius neturi, buvo manoma, kad sugedo Pelėdnagiuose nuolat budintis Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos automobilis. „Rinkos aikštė“ susisiekė su Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotimi, tačiau čia paaiškėjo, kad nei vienas jų automobilis kelyje nesugedo.

„Gedimų tikrai neturėjome. 2 kartus Kauno GMPS klasterinė brigada, apsistojusi Kėdainių rajone, vyko padėti Kėdainių GMP brigadoms sudėtingose situacijose, kai pagalbai užtikrinti reikėjo papildomų medikų rankų“, – informavo budėtojas.

Laimei, bėda buvo skubiai išspręsta, o paciento būklė dėl nenumatyto ir netikėto incidento, nepakito.

Aut. past.

Sugedo raseiniškių

Tuomet „Rinkos aikštei“ susisiekus su Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros (PSPC) centru, buvo išsiaiškinta, kad Kėdainiuose sugedo Raseinių GMP automobilis, kuris skubiai vežė ligonį iš Raseinių į Kėdainius.

Kaip situaciją paaiškino VšĮ Kėdainių PSPC GMP skyriaus vyresnioji slaugos specialistė Jolanta Vaišvilienė, sugedo Raseinių GMP automobilis, gabenęs ligonį į Kėdainių ligoninės COVID-19 skyrių.

Tokiu atveju buvo iškviestas Kėdainių GMP automobilis, kuris, atvykęs į nurodytą vietą, ligonį sėkmingai nugabeno į Kėdainių ligoninę. Ligonio būklė nepakito, viskas įvyko sklandžiai.

3 Komentarai

  • ko čia stebėtis, kad sugedo Raseinių GMP automobilis? Kažin ką sakysite kai suges Kėdainių GMP automobilis? Koks čia stebuklas, kad sugedo mašina? Nieko amžino nėra.

    • Tai yra įvykis, įvykęs mieste, todėl RA apie jį ir parašo, o mugė sugeba tik suvestines nukopijuoti įvykių ir įdėti be jokių nuotraukų. Todėl RA yra daug skaitomesnis, aktualesnis laikraštis.

      • Iš Raseinių į Kėdainius,o kodėl ne į Kauną?Yra tokia rusiška patarlė“ хрен на хрен менять-зря время терять“.Iš Kėdainių dar nuvežė į Jonavą ar Ukmergė.Galiausiai vėl į Kėdainių KK2.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video