Mieste siautė vandalas: autobusų stotelė išpiešta svastikomis

 Mieste siautė vandalas: autobusų stotelė išpiešta svastikomis

Net keliose vietose užrašyti žodžiai „Nacija“ ir „Kėdainiai“, taip pat aiškiai net keliose vietose užrašytas moteriškas vardas ir pavardė. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio rytą pastebėta, kad Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje esanti autobusų laukimo stotelė nukentėjo nuo vandalų. Paviljonas bei šiukšliadėžė buvo aprašinėti įvairiausiais žodžiais ir apipiešti svastikomis.

Nuvalyti nepavyko

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai po gauto pranešimo nuo ankstyvo ryto skubėjo valyti netoli Užimtumo tarnybos esančios autobusų stotelės, tačiau įprastomis priemonėmis to padaryti nepavyko.

Dar ir popiet čia buvo matomos juoda spalva išpieštos svastikos tiek ant paviljono stiklų, tiek ant šiukšliadėžės.

Negana to, net keliose vietose parašyti žodžiai „Nacija“ ir „Kėdainiai“, taip pat aiškiai net keliose vietose užrašytas moteriškas vardas ir pavardė. 

Gali kreiptis

Dar ir popiet čia buvo matomos juoda spalva išpieštos svastikos tiek ant paviljono stiklų, tiek ant šiukšliadėžės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Įprastai miesto seniūnija po tokių įvykių dėl valstybės turto niokojimo kreipiasi į policiją, o pareigūnai savo ruožtu atlieka aplinkybių patikslinimą bei ieško niekadėjų.

Ar konkrečiai dėl šio atvejo bus kreiptasi į policiją – dar neaišku, tokios informacijos nėra.

Panašių įvykių būna nemažai, dažnu atveju tvarkdariai tiesiog nuplauna įžeidžiančius ar necenzūrinius žodžius ir tiek.

Įprastai Kėdainių miesto seniūnija po tokių įvykių dėl valstybės turto niokojimo kreipiasi į policiją, o pareigūnai savo ruožtu atlieka aplinkybių patikslinimą bei ieško niekadėjų.

Aut. past.

Incidentas gegužę

Paskutinis panašus turto niokojimo atvejis užfiksuotas gegužę Skongalio gatvės gale esančiame viešajame tualete.

Tuomet ryte buvo pastebėta, kad tualeto durys, lauko sienos, vidus, veidrodis išpiešti dažais. Ant durų matomos raidės D ir Z. Viduje prikeverzota įvairių inicialų.

Seniūnija dėl valstybės turto niokojimo kreipėsi į policiją.

Sunku rasti žodžių

Nuolat dėl tokių ir panašių atvejų su policijos pareigūnais bendraujantis miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad jam tiesiog sunku rinkti žodžius, kuriais jis norėtų kreiptis į vandalus.

„Nežinau net ką pasakyti, man sudėtinga kalbėti apie tai, kas ir kaip tokius žmones išauklėjo.

Kam gali užkliūti tualetas? Kam jį niokoti? Argi ne maloniau užeiti į švarų, gražų tualetą?

Žinot, per tiek darbo metų jau svyra rankos. Kiek besistengtum, vis atsiranda, kas suolus išvarto, kas stoteles išpiešia, išdaužo, kas dar ką pridirba.

Keista, kad žmonės niokoja savo turtą. Turtas yra mūsų valstybės, jis yra įrengtas už mūsų visų pinigus, todėl niokodami šį turtą, žmonės niokoja savo pinigus. Atstatyti, valyti ir taisyti juk reikės už mūsų visų pinigus“, – nusivylimo neslėpė V. Petraitis.

5 Komentarai

  • pilna durnelių, ne tik 2ia tarp komentatorių

  • Maziau karu reik rodyt per televizijas

  • tulike buvo eilės apie šimtametį lenininį šikimą.Jei kas tai pakartos kada nors su žodžiais,,landsberginis“,pasipiktinimo tikrai nebus.

  • konservuoto jaunimėlio darbas.Žiūrėdami į savo patronus jaunieji konservatoriai persiėmė pykčiu ir pagieža viskam kas gražu,viskam kas teikia patogumą tautiečiams.Jie gi kitų ženklų kaip svastika ar penkiakampė su su pjautuvu ir kuvalda nežino.Šįsyk pripeizojo svastikų,o jei nebus išaiškinti,pripieš dar ir penkiakampių.

  • Juras Bičiūnas (LRS seimo nario Tomo Bičiūno brolis) išsitatiuravęs svastikas, gal čia jo braižas?
    Pažiųrėkite čia – https://www.facebook.com/photo/?fbid=5291664400897760&set=gm.2273669452771166&idorvanity=275351909269607

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video