Mieste remontuojamos gatvių išdaužos

 Mieste remontuojamos gatvių išdaužos

Šiemet po žiemos bene daugiausia išdaužų atsivėrė Liaudies gatvėje, todėl būtent nuo čia darbus Kėdainių mieste kelininkai ir pradėjo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto gatvėse pluša kelininkai – jie remontuoja gatvių išdaužas. Po žiemos atsivėrusias duobes šiemet taiso bendrovė UAB „Helanas“. Su šia bendrove sutartį pasirašė Kėdainių rajono savivaldybė, o patys darbai miesto gatvėse turėtų trukti kelis mėnesius.

Darbus pradėjo Liaudies gatvėje

Šiemet po žiemos bene daugiausia išdaužų atsivėrė Liaudies gatvėje. Todėl būtent nuo čia darbus Kėdainių mieste kelininkai ir pradėjo.

„Mieste prasidėjo asfalto duobių remontas. Savivaldybė pasirašė sutartį su kelininkų įmone. Darbai pradėti kovo 22 dieną. Juos numatoma baigti iki gegužės 6 dienos. Iš viso bus asfaltuojama 1 428 m2 išdaužų. Darbų rangovas yra UAB „Helanas“.

Pirmas etapas vyksta vadinamajame naujajame rajone – Liaudies, Chemikų gatvėse. Čia duobių išties labai daug ir tvarkyti tiesiog būtina dabar“, – dėstė miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė.

Pasak kelininkų, ši žiema nebuvo dėkinga, o ypač tiems keliams, kurie turi jau anksčiau minėtų plyšių ar plyšių tinklų dėl nedidelio įšalo ir nuolatinių šalčio ciklų.

Aut. past.

Sudėtinga žiema keliams

Tuo metu „Rinkos aikštės“ kalbinti Kėdainių gatves tvarkantys kelininkai aiškino, kad duobės susidaro, kai į kelius, kuriuose formuojasi plyšiai, patenka vanduo. Esant temperatūros svyravimui danga deformuojasi dėl užšąlančio vandens, o vykstant eismui tuose ruožuose formuojasi išdaužos. Todėl atšilus orams atsiveriančios duobės – natūralus reiškinys.

Pasak kelininkų, ši žiema nebuvo dėkinga, o ypač tiems keliams, kurie turi jau anksčiau minėtų plyšių ar plyšių tinklų dėl nedidelio įšalo ir nuolatinių šalčio ciklų.

Gelbėjo laikinai

Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai iškart nutirpus sniegui prevenciškai fiksavo gatvių išdaužas ir laikinai užtaisė duobes tam, kad kelionės būtų kiek įmanoma saugesnės. Laikinai užtaisius duobes vadinamuoju šaltu asfaltu ar žvyru, vėliau, pasibaigus technologinei pertraukai, organizuojamas šių duobių ilgalaikis taisymas.

Žinoma, visų duobių iškart užtaisyti nepavyko, tad žmonių skundų dėl išdaužų sulaukta kaip ir kasmet.

1 Komentaras

  • Aš pasižiūriu į kasmet klijuojamą asfaltą Vilainiuose.Duobę neva apipjauna su freza,išima trupinius ir prideda to vadinamojo šalto asfalto kokius 5cm.Na dar kraštus prieš tai smala pamozoja.Nežinau kiek ta kosmetika kainuoja,bet va dabar Nevėžio gatvė vėl gabalais ištrupėjusi ir klausimas ar bus ji klijuojama šiemet.Pinigų ėdžia tokie remontai.O gal kieno kišenė iš to šyla?Druskenykuose,ir papulk tu man,viename kambaryje teko sanatorintis su vyruku,kuris ,,remontavo “laiptus į vokiečių kirchę.Išėjo kokia tai kalba ir matau,kad jis žvengia.Pasirodo jis buvo tas remontininkas.Sako:pradėjom darbą,o čia vietiniai pasakė,kad nebėra pinigų.Tai va taip dėl akių ir paklijavome…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video