Mieste liejama ledo arena

 Mieste liejama ledo arena

Kėdainiuose, prie „Aušros“ progimnazijos pastatytame daugiafunkciame aikštyne jau trečia diena darbuojasi ugniagesiai gelbėtojai – vyrai pakaitomis lieja vandenį. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose, prie „Aušros“ progimnazijos pastatytame daugiafunkciame aikštyne jau kelias dienas darbuojasi ugniagesiai gelbėtojai – vyrai pakaitomis lieja vandenį. Artimiausiomis dienomis šis aikštynas veiks kaip ledo arena, kurioje žiemos pramogomis galės mėgautis visi norintys.

Artimiausiu metu

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius pažymėjo, kad ledo liejimas nėra greitas procesas, mat jį lieti reikia iš lėto, tolygiai.

„Taip, ugniagesiai jau kelinta diena darbuojasi aikštyne. Lieja vandenį ir artimiausiomis dienomis tikimės kraštiečius ir svečius pakviesti į ledo areną.

Kada atidarysime ledo areną, tiksliai dar nežinau, mat darbai vyksta, bet aišku, kad tai bus jau šį savaitgalį.

Kiek žinau, viskas vyksta sklandžiai, pamažu, nes ledas turi būti išlietas tolygiai. Tikrai smagu, kad žmonės pagaliau galės naudotis šiuo statiniu“, – pasidžiaugė A. Kacevičius.

Artimiausiomis dienomis šis aikštynas veiks kaip ledo arena, kurioje žiemos pramogomis galės mėgautis visi norintys./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Apsilankys pats

Tuo metu Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sakė, kad ledo arenoje būtinai apsilankys pats ir ją įvertins, išklausys aktyvių kraštiečių pramogautojų nuomonę.

„Arena turi būti galutinai parengta penktadienį. Tuomet ir pakviesime į ją visus išsiilgusius žiemos pramogų“, – sakė P. Aukštikalnis.

Žiemą aikštė virs čiuožykla ir bus naudojama žiemos sportui. Vasarą bus galima žaisti krepšinį, mažąjį futbolą ar tenisą.

Aut. past.

Įrengta visiškai

Priminsime skaitytojams, kad prie „Aušros“ progimnazijos daugiafunkcis aikštynas iškilo prieš metus. Aikštyną statė konkursą laimėjęs rangovas UAB „HSC Baltic“. Pagrindinius darbus atliko subrangovas UAB „Damansta“.

Per metus bendrovė įrengė įspūdingą 9 metrų aukščio stoginę, kuri sporto mėgėjus apsaugos nuo sniego ir lietaus. Aikštyno plotas – net 2,38 tūkst. kvadratinių metrų.

Ant aikštės pagrindo paklota dirbtinė danga, kurioje sumontuoti specialūs vamzdžiai ledui šaldyti.

Žiemą aikštė virs čiuožykla ir bus naudojama žiemos sportui. Vasarą joje galima žaisti krepšinį, mažąjį futbolą ar tenisą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video