Mieste griaunamos senosios skelbimų lentos – bokštai

 Mieste griaunamos senosios skelbimų lentos – bokštai

Kėdainių mieste vykdomi griovimo darbai – griaunamos viešoje vietose dar nuo sovietinių laikų stovėjusios senosios skelbimų lentos – bokštai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste vykdomi griovimo darbai – griaunamos viešosiose vietose dar nuo sovietinių laikų stovėjusios senosios skelbimų lentos – bokštai. Šių statinių mieste nebeliks visai, o juos ateityje turėtų pakeisti modernūs statiniai.

Verčia ir išveža

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sakė, kad senuosius skelbimų bokštus nuvers ir išveš miesto seniūnija.

„Tiesiog mes juos verčiame ir išvežame. Jie jau yra praeitis, jie stovi nuo sovietinų laikų. Yra pasenę ir atgyvenę savo. 

Betoniniai bokštai bus utilizuoti. Vietos, kuriose jie stovėjo, bus sutvarkytos. Neliks nei žymės, kad čia kažkada būta tokio statinio“, – komentavo ir paaiškino A. Krivičius.  

Viešose miesto vietose stovėjusios senosios skelbimų lentos – bokštai iki šiol buvo naudojami pagal paskirtį. Čia buvo kabinami skelbimai, informaciniai pranešimai, informacija apie renginius. 

Aut. past.
Šių statinių mieste nebeliks visais, o juos ateityje turėtų pakeisti modernūs statiniai. Senuosius skelbimų bokštus nuvers ir išveš miesto seniūnija./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Planuose – nauji 

Viešose miesto vietose stovėjusios senosios skelbimų lentos – bokštai iki šiol buvo naudojami pagal paskirtį. Čia buvo kabinami skelbimai, informaciniai pranešimai, informacija apie renginius. 

Tokie bokštai stovėjo J. Basavičiaus gatvėje ties autobusų stoties sustojimu, toje pat gatvėje ties Ramybės skveru, Liaudies gatvėje prie autobusų stotelės, A. Kanapinsko gatvėje prie „IKI“ parduotuvės, Budrio gatvėje prie Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro. 

„Ateityje šiuos skelbimų bokštus pakeis modernios skelbimų lentos, tokios, kokios yra didmiesčiuose. Jos bus šiuolaikiškos, pritaikytos prie miesto“, – paaiškino miesto seniūnas.

4 Komentarai

  • Geriau sutvarkytų sutrupėjusius laiptus nuo sovietmečio.

    • O laiptai tai tvarkyti, kai tvarke aplinkinius kiemus ir pastate zaidimu aikstele. Atrodo, kad ta pati kontora, „Apdailos ekspertai“ vadinasi…

  • Tik be panikos!Vietoj skelbimų bokštų bus perkrikšto drg landsbergio,kagebistinio pero čmil ir šimonių kumelės biustai.

    • 😀 😀 😀
      Teisingai 😀

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video