Mieste genimos medžių šakos

 Mieste genimos medžių šakos

Kėdainių mieste kasdien darbuojasi miesto seniūnijos darbininkai – genimos medžių šakos, o kai kurie, pavyzdžiui, avarinės būklės medžiai – šalinami./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste kasdien darbuojasi miesto seniūnijos darbininkai – genimos medžių šakos, o kai kurie, pavyzdžiui, avarinės būklės medžiai – šalinami. Tokius darbus miesto seniūnija atlieka pagal poreikį ir atsižvelgus į gyventojų prašymus bei specialistų komisijos išvadas.

Gali kreiptis

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sakė, kad medžių šalinimo ir genėjimo darbai bus vykdomi iki kovo 15 dienos, todėl gyventojai dar gali spėti pateikti prašymus dėl medžių šalinimo ar genėjimo seniūnijai ar savivaldybei.

„Šiuo metu genėjimo ir šalinimo darbai vyksta kasdien. Pagal savivaldybės tarybos sprendimą ir aplinkos ministro įsakymą tvarkyti želdinius galime iki kovo 15 dienos. Vėliau tokie darbai nebus galimi.

Todėl gyventojai dar gali teikti mums prašymus, mes persiųsime juos savivaldybei ir tuomet lauksime sprendimo. Tik gavę savivaldybės leidimą mes galime šalinti ar genėti medžius“, – paaiškino seniūnas.

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sakė, kad medžių šalinimo ir genėjimo darbai bus vykdomi iki kovo 15 dienos.

Aut. past.

Gyventojai kreipiasi

Kėdainių rajono savivaldybė ir miesto seniūnija dažnai sulaukia gyventojų prašymų nugenėti ar net pašalinti medžius. Kiekvienas toks prašymas vertinamas labai atsakingai.

„Pašalinti ar apgenėti galime tik realiai pavojų keliantį medį. Visais kitais atvejais kreipiamės į savivaldybę, kurioje komisija sprendžia, ką su konkrečiu medžiu reikia daryti.

Tikrai nebus taip, kad gyventojas paprašė ir mes padarėme. Kiekvienas prašymas atsakingai išnagrinėjamas“, – paaiškino A. Krivičius.

1 Komentaras

  • nugriūva ir pridaro nuostolių dar nespėjus jo būklės ‘įvertinti komisijai’ kas tada atlygins nuostolius?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video