Mieste degė garažas, išgelbėta senutėlė „Audi“ (FOTOGALERIJA)

 Mieste degė garažas, išgelbėta senutėlė „Audi“ (FOTOGALERIJA)

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado praviras garažo duris bei gaisrą malšinantį vyresnio amžiaus vyrą. Šalia buvo ir kaimynas, kuris ir iškvietė pagalbą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ne kartą sakyta ir rašyta, jog geras kaimynas – tikra Dievo dovana. Būtent tai gali patvirtinti vyresnio amžiaus vyriškis, kurio garaže prieš keletą dienų kilo gaisras. Jam į pagalbą suskubo būtent garažo kaimynas, vyrams liepsnų numalšinti nepavyko, tad teko kviesti ir gelbėtojus.

Per patį vidurdienį

Penktadienį Bendrasis pagalbos centras 12 va. 05 min. sulaukė piliečio skambučio, kuris informavo, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, garažų bendrijoje ,,Nevėžis“, dega mūrinio garažo rūsys, kyla dūmai.

Pranešėjas informavo, kad garažo savininkas bando gaisrą malšinti, tačiau jam nepavyksta, baiminosi, kad žmogus gali apsinuodyti dūmais.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai bei Pramonės ugniagesių komanda.

Veržėsi dūmai

Užgesinus liepsnas ir išvėdinus patalpas konstatuota, kad gaisro metu aprūko rūsys. Garaže degė 2 tušti plastikiniai 20 litrų talpos indai ir šiukšlės. Garaže stovėjęs automobilis nenukentėjo, ugniagesiai jį išgelbėjo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado praviras garažo duris bei gaisrą malšinantį vyresnio amžiaus vyrą.

Šalia buvo ir kaimynas, kuris ir iškvietė pagalbą. Iš garažo rūsio veržėsi dūmai. Su specialia kvėpavimo įranga ugniagesiai įėjo į garažo rūsį ir ėmė malšinti liepsnas.

Tuo metu kiti ugniagesiai iš garažo išstūmė ir taip išgelbėjo senutėlį automobilį „Audi 80“.

Degė indai ir šiukšlės

Užgesinus liepsnas ir išvėdinus patalpas konstatuota, kad gaisro metu aprūko rūsys (24 m²). 

Garaže degė 2 tušti plastikiniai 20 litrų talpos indai ir šiukšlės. Garaže stovėjęs automobilis nenukentėjo, ugniagesiai jį išgelbėjo.

„Pamačiau didelius dūmus ir suskubau į pagalbą. Pamačiau, kad jam užgesinti tikrai nepavyks. Išsigandau, kad žmogus gali uždusti dūmuose, todėl ir kviečiau pagalbą. Ugniagesiai atvyko labai operatyviai“, – pasakojo nelaimėlio kaimynas.

Ne kartą sakyta ir rašyta, jog geras kaimynas – tikra Dievo dovana. Būtent tai gali patvirtinti vyresnio amžiaus vyriškis, kurio garaže prieš keletą dienų kilo gaisras.

Aut. past.

Nelaimingas atsitikimas

Įvykio metu garažo šeimininkas nenukentėjo, vyras pergyveno dėl nelaimės, tačiau ugniagesiai jį nuramino, liepė eiti toliau nuo garažo ir kvėpuoti grynu oru.

„Jis kažką pjaustė ar virino. Na, ir užsidegė. Gerai, kad viskas gerai baigėsi, galėjo būti blogiau. Jis galvojo pats viską užgesins, tačiau pamatėm, kad tai neįmanoma.

Na, nelaimė žmogui, visko būna. Svarbu viskas gerai, o aprūkusias sienas galima ir persidažyti“, – konstatavo geradarys kaimynas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video