Mieste – dar daugiau gėlių

 Mieste – dar daugiau gėlių

Įvairiose miesto vietose statomos specialios gėlių klombos ir lauko vazonai, o juose sodinamos puošniausios gėlės./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose pražydo dar daugiau įvairiaspalvių gėlių žiedų. Įvairiose miesto vietose statomos specialios gėlių klombos ir lauko vazonai, o juose sodinamos puošniausios gėlės. Gėlėmis Kėdainiai puošis visą vasarą.

Šalnos baigėsi

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius paaiškino, kad gėlės klombose ir vazonuose pradėtos sodinti atidžiai analizuojant ir stebint orų prognozes.

„Svarbiausia buvo, kad nebebūtų šalnų, todėl reikėjo laukti praktiškai iki vasaros pradžios, kad galėtume pasipuošti gėlynais.

Gėlės pasodintos specialiuose vazonuose, jie pastatyti įvairiose miesto vietose.

Žinoma, daugiausia gėlių pasodinta miesto centre, šalia centrinės gatvės, centrinėse mūsų aikštėse ir kituose miesto gėlynuose“, – paaiškino A. Krivičius.

Prasidėjo balandį

Įvairiose miesto vietose statomos specialios gėlių klombos ir lauko vazonai, o juose sodinamos puošniausios gėlės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Seniūnas priminė, kad šiemet miesto puošyba gėlėmis prasidėjo dar balandžio mėnesį ir tęsiasi iki dabar.

Atšilus orams Kėdainių miestas gražėja kiekvieną dieną. Jau balandžio 18-ąją įvairiose miesto vietose, žaliosiose zonose, gėlynuose buvo sodinamos įvariaspalvės našlaitės.  

Šiemet gėlėmis miestą puošia Irenos Marmienės įmonės „Josvainių gėlės“ darbuotojai. Jie miesto gėlynuose darbuosis ištisus metus.

Visas kompozicijas ruošė profesionalūs specialistai ir apželdintojai. Jie užtikrino, kad gėlės ir gėlynai bus kruopščiai prižiūrimi ir puoselėjami.

Aut. past.

Papuoštas profesionaliai

Kėdainių miestas šiemet papuoštas profesionaliai. Visas kompozicijas ruošė profesionalūs specialistai ir apželdintojai. Jie užtikrino, kad gėlės ir gėlynai bus kruopščiai prižiūrimi ir puoselėjami.

„Norisi, kad miestas būtų gražus, tvarkingas, pasipuošęs gėlių žiedais. Visi juk sutinka, kad gėlių žiedai puošia.

Gėlynų sodinimo ir priežiūros paslaugos yra perkamos pagal savivaldybės administracijos atsakingų specialistų parengtas specialias schemas. Šiose schemose yra nurodyti gėlynai, jose sodinamų gėlių rūšys bei kiekis.

Sutartyje numatyta visų sodinukų kaina, trąšos, laistymas, ravėjimas, nunykusių ar sunaikintų gėlių atsodinimas“, – paaiškino A. Krivičius.

3 Komentarai

  • Baikit girtis, parke per piktžoles rožių nesimato, prie senojo knygyno Smilgos gatvėje stovi tušti stovai. Prie mokesčių inspekcijos tušti vazonai, nuo pernai stovi sudžiuvusios geles. O Kuprijanovui atrodo , kad miestas skendi gėlėse. Ponas, kokiom akelėm žiūri, per rožinius akinius, ar vykdai ,,Lukošenkienės,, Kristinos nurodymus. Geriausias bajeris laukė , kad nebûtų šalnų.Pagaliau birželio 9, žinok Ponas Dimitrijau, šalnos būna ir rugsejo men,, ar ne per anksti pradedate sodinti?Gėda, sėdėkit prispaudę ……, nuvažiuokit į kaimyninius rajonus, ten tikrai jau kelios gelių kolekcijos pakeistis. Sėdit ir užsiimat visiška putinuška propaganda. Grinkevičius Tamulį kasdien kviesdavo ant kilimėlio del miesto tvarkos, tai miestas buvo tvarkingas, dabar visi savi.

  • Taip miestas „pasipuošė“ gėlėmis, kad net nufotografuoti neturi ką. Tuos pačius dar Muntės laikų gelžgalius iš kairės ir dešinės nufotkino. 🙈 Mere, pavažiuok tolėliau nei iki Medėkšių ir pamatysi, kaip miestus iš tiesų puošia gėlynai. Bent Kaune pasidaryk. Gana girtis ir meluot.

  • Birželio vidurys, mieste tik keliose vietose gėlės. Kuorijanovai, koks pats esi rašytojas jei miesto neapvaiksčiojas rašai, ar liepė ponia parašyti. Būk vyras, taip jau nesižemink.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.