Mieste – baisi mikroautobuso ir lengvojo automobilio kaktomuša (FOTO, VIDEO) PAPILDYTA

Pirmadienio vakaras Kėdainių mieste paženklintas eismo įvykiu, kurio metu apgadinti net trys automobiliai. Pirminiais duomenimis, kaktomuša susidūrus mikroautobusui ir lengvajam automobiliui, nukentėjo mažiausiai vienas žmogus.

Susidūrė du „Volkswagen“ automobiliai

Avarija įvyko po 19 valandos Respublikos gatvėje. Pirminiais duomenimis, čia kaktomuša susidūrė priešprieša važiavę du „Volkswagen“ markės automobiliai – mikroautobusas ir lengvoji mašina.

Smūgio būta labai stipraus – abiejų mašinų priekiai visiškai suknežinti, gatvėje pabiro duženos. Nuo smūgio tiek mikroautobusas, tiek lengvoji mašina dar kliudė ir šalikelėje stovėjusį mikroautobusą „Fiat“.

Medikai pusamžį lengvojo automobilio vairuotoją išgabeno į gydymo įstaigą, o mikroautobuso vairuotojas atsisakė vykti į ligoninę.

Aut. past.

Lengvojo automobilio vairuotoją išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą atskubėjo du greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai, policijos pareigūnai. Laimei, prispaustų žmonių nebuvo.

Medikai pusamžį lengvojo automobilio vairuotoją išgabeno į gydymo įstaigą, o mikroautobuso vairuotojas atsisakė vykti į ligoninę. Jauno vyro veidas buvo subraižytas, su nedidelėmis kraujosruvomis veide.

Jis pasakojo, kad eismo įvykis įvyko dėl kito vairuotojo kaltės, kuris esą iš įvykio vietos pasišalino.

„Man tiesiog užkišo ir aš neturėjau kur dingti. Mašina išvažiavo iš daugiabučių kiemų į Respublikos gatvę. Gavosi kaktomuša“, – paaiškino mikroautobuso vairuotojas.

Šio eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

PAPILDYTA

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris antradienio rytą „Rinkos aikštę“ informavo, jog mikroautobusą  „VW Caravelle“ vairavęs 25-erių metų vyras buvo blaivus.

Dėl sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „VW Touran“ 65-erių metų  vairuotojas taip pat buvo blaivus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas).

5 Komentarai

 • Ant 50km/h važiuojant, taip nesumaitosi mašinų.

  • Dvi po 50 asile

   • Viena išvazinėjo iš kiemų, kur tau 50? asile

    • Iš kiemų išlėkė trečias automobilis, kuris sumaišė viską ir nesustojęs nurūko pro Norfą. Tada autobusiukas susimėtė ir susidurė kitoje eismo juostoje su lengvuoju. Kaltas trečias, kuris pabėgo.

   • Dvi po 50,bus 100.O dvi po65,tai jau 130.O jei dar truputi,tai ir visas 150:2=75.Vienas 65,o kitas85.Toks greitis atitinka pasėkmes.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video