Mielos Mamos, su Jūsų diena!

 Mielos Mamos, su Jūsų diena!

„Rinkos aikštės“ kolektyvo vaikai sveikina savo mamas Motinos dienos proga ir dalijasi savo jausmais su Jumis, mūsų skaitytojai.

Žodžių, eilių, dainų, skirtų mamoms, yra sukurta nesuskaičiuojama galybė. Tačiau negalėtume nešioti šio garbingo titulo, jei ne mūsų vaikai, kurie dažnai būna ir vargas, ir skausmas, ir daugybė nerimo. Bet paklauskite bent vienos mamos, ar ji norėtų grąžinti laiką atgal ir pasirinkti gyvenimą be savo vaiko ar vaikų?.. Tikriausiai kone iš kiekvienos mamos išgirstumėte neigiamą atsakymą. Todėl ačiū Motinai Gamtai už tai, kad mes, moterys, esame palaimintos ir turime galimybę džiaugtis Motinyste.

Nors dažnai aplinkybės ir situacijos sukuria jausmą, jog esame niekam tikusios, per mažai skiriančios dėmesio, laiko ir jėgų savo vaikams, bet jiems mes esame pačios tobuliausios ir reikalingiausios. Mūsų vaikams mes – visas pasaulis, kuriame jie jaučiasi saugūs ir mylimi, visada reikalingi ir laukiami.

Todėl net ir tada, kai kaltiname save, jog gal be reikalo aprėkėme savo vaikus ar pasakėme aštresnį žodį, jie, apsisukę ir nejausdami jokio pykčio mums, vėl savo rankytėmis meiliai apkabina, prisiglaudžia ir atiduoda besąlyginę meilę. Tokią, kokia mes kasdien juos apgaubiame, rūpinamės ir išgyvename dėl kiekvienos jų nesėkmės ar skausmo.

Buvimas mama sužadina visus įmanomus žmogaus jausmus, instinktus, vaizduotę… O auginant ne vieną, bet kelis vaikus padeda savyje ugdyti daugybę įvairių gebėjimų: ekonominių, vadybinių, organizacinių, psichologinių, emocijų valdymo ir t.t.

Buvimas mama sužadina visus įmanomus žmogaus jausmus, instinktus, vaizduotę… O auginant ne vieną, bet kelis vaikus padeda savyje ugdyti daugybę įvairių gebėjimų: ekonominių, vadybinių, organizacinių, psichologinių, emocijų valdymo ir t.t.

Motinystė yra pats tobuliausias ir prasmingiausias darbas, už kurį atlygis mokamas kasdieną, tik per gausybę rūpesčių ne visada jį pamatome, įvertiname, suprantame. Skubėdamos ir norėdamos atlikti kuo daugiau darbų, ne visada leidžiame savo vaikams mums padėti, parodyti, kaip jie geba ir mokosi atlikti įvairius darbus.

„Rinkos aikštės“ žurnalistė Rasa Jakubauskienė su trimis savo vaikais Martynu, Rugile ir Kristupu./Asmeninio archyvo nuotr.

Todėl, mielos mamos, nurimkime šį sekmadienį, sustokime, pažiūrėkime į savo gyvenimą iš šalies. Pasidžiaukime savo netobulais, bet pačiais mieliausiais savo vaikais. Pasaulis be mūsų tikrai nesugrius, jei tiesiog nieko neveiksime ir leisime bent per Motinos dieną mūsų vaikams mumis pasirūpinti taip, kaip jie moka. Kad ir netobulai, bet iš visos širdelės ir su didele meile.

Nelaukime materialių dovanų, bet priimkime nuoširdžiai nupieštą piešinį ar iš lauko parneštą pienės, saulutės žiedelį, o gal visą lauko gėlių puokštę. Apkabinkime savo vaikus, šypsokimės jiems, nes mūsų mažiesiems geriausia dovana, kai mama jaučiasi laiminga, o mamoms geriausia dovana, kai jų vaikai yra laimingi. Mylėkime ir džiaukimės, kad turime vieni kitus.

O „Rinkos aikštės“ kolektyvo vaikai sveikina savo mamas Motinos dienos proga ir dalijasi savo jausmais su Jumis, mūsų skaitytojai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video