Metų darbus vainikavo jaukus vakaras

 Metų darbus vainikavo jaukus vakaras

Visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ nariai vieni kitiems linkėjo malonaus ir prasmingo didžiųjų metų švenčių laukimo, sveikatos ir vilties.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narius prieš didžiąsias ir svarbiausias metų šventes bei įžengiančius į penktuosius savo veiklos metus jau aplankė dosnus Kalėdų Senelis, o nuotaiką kūrė patys nariai bei klasikinės muzikos atlikėjos „Inmezzo“.   

Didžioji dauguma visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narių praeitą savaitę susirinko į savo tradicinį šventinį vakarą. Bendri darbai sustiprino judėjimą ir suformavo tvirtą branduolį. Į narius iki šiol jungiasi ir nauji žmonės. Visus juos vienija supratimas ir draugystė, todėl ir noras būti kartu neišblėsta.

,,Mūsų asmeninės gyvenimo patirtys ir vertybės padeda kurti gražesnę visų mūsų ir krašto ateitį“, – dėkodamas už bendrus visų metų darbus judėjimo nariams sakė šio judėjimo vadovas rajono vicemeras Paulius Aukštikalnis.

Judėjimo pirmininkas P. Aukštikalnis judėjimo nariams linkėjo esminių dalykų: stiprybės, sveikatos, sutarimo ir pasitikėjimo vieni kitais.

„Savo tikslų ir šeimoje, ir gyvenime, ir visuomeninėje veikloje pasieksime tardamiesi ir sutardami, o prieš didžiąsias metų šventes paleiskime visą negatyvą, atleiskime vieni kitiems ir dovanokime meilę iš visos širdies“, − sakė P. Aukštikalnis. 

Kalėdiniame renginyje pasirodė bei savo repertuarą atliko ansamblis „Giedra“, kurio visos atlikėjos yra visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narės.  

„Telkiame žmones bendrai veiklai, įdomesniam gyvenimui ir pagalbai vieni kitiems.

P. Aukštikalnis

Muzikinius kūrinius nuo rimtosios klasikos iki populiariosios muzikos profesionaliai atliko 2004 metais susikūręs vokalisčių ansamblis „Inmezzo“. Salėje skambėjo klausytojų pamiltos lietuvių autorių dainos, operų ir operečių arijos bei miuziklų fragmentai.

Laiminga Kalėdų Senelio ranka apdovanojo net 30 loterijos laimingųjų.

Šiuo metu judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“ vienija 438 įvairaus amžiaus, specialybių bei profesijų žmones.

Jam vadovauja jaunas politikas, savanoris, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis.

Judėjimo veiklos pagrindas − savanoriška narių veikla. Ją ir norą bendrauti kiek koregavo, bet aktyvumo nesustabdė pasaulinė COVID-19 pandemija.

Ir pirmininkas, ir valdybos nariai dirba be jokio atlygio.

Visuomeninio judėjimo steigėjai – aktyvūs kraštiečiai Alvydas Ardavičius, Paulius Aukštikalnis, Alfredas Hofmanas, Arūnas Kacevičius, Aušrelė ir Darius Kaminskai, Nijolė Naujokienė ir Aušra Nesterovienė.

5 Komentarai

  • Tikrai labai smagu matyti,kaip susirinkę vienoje vietoje , būdami be kaukių kraštiečiai platina corona virusą. Ramios jiems sąžinės ir švenčių

  • Tylėk vyšta, lysk į sklepą ir tūpėk!

  • Labai aciu Viktorui ir Jolantai uz sita grazu vakara. O jus nepiskit proto, as galiu suvalgyt ta corona ir kas man. Jei as jos nebijau ir nesiskiepinu, marmaluokites jus patys, as noriu mirt ramus be marmalo. Puikus renginys

  • Laivas

  • Judėjimas, tokie ir šito judėjimo sėkmei elektorato komentarai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video