Mero ataka: kiek laiko kėdėje išsilaikys „Kėdbuso“ vadovas?

 Mero ataka: kiek laiko kėdėje išsilaikys „Kėdbuso“ vadovas?

Po tokių mero viešų balso pakėlimų tikriausiai jau galima rengti totalizatorių spėliojant, kiek ilgai Remigijus Naujokas sugebės išsilaikyti „Kėdbuso“ vadovo kėdėje. /Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Paskutiniame šios kadencijos rajono tarybos posėdyje tvirtinant metines savivaldybės įstaigų ataskaitas neišvengta karštų pokalbių. Štai kalbant apie „Kėdbuso“ ataskaitą rajono meras Valentinas Tamulis kantrybe nepasižymėjo ir koja treptelėjęs liepė per savaitę išspręsti vieną įsisenėjusią bėdą, kai pats ketverius metus neišsprendė kur kas rimtesnės problemos – tolesnio „Kėdbuso“ likimo, nors jau ne kartą buvo kalbėta, kad sprendimų negalima atidėlioti – kasmet ši įmonė susiurbia vis daugiau mokesčių mokėtojų pinigų, o taršus jos autobusų parkas beviltiškai sensta. Jau ne kartą kalbėta ir apie galimą šios įmonės privatizavimą, ir apie galimą veiklos formos keitimą, tačiau šio klausimo sprendimo meras į tarybos darbotvarkę taip ir neįtraukė, tad dabar jo patrepsėjimai ir nurodymas per savaitę ant autobusų stotelių sukabinti lenteles su jų pavadinimais, atrodo kaip kosmetinis remontas griūvančiam namui. O gal toks garsus mero patrepsėjimas tai ženklas įmonės direktoriui Remigijui Naujokui, kad laikas ieškotis naujos darbo vietos? 

Meras kėlė balsą

Vos tik prie tarybos tribūnos atsistojo kalbėti „Kėdbuso“ vadovas Remigijus Naujokas, V. Tamulis neslėpdamas pakelto tono ir sarkastiškų replikų ėmė kirsti jį, klausinėdamas, kodėl vienoje ataskaitos vietoje buvo praleistas žodis bei kodėl jau ilgą laiką nesuklijuoti stotelių pavadinimai.

„Kiek dar laiko reikia sėdėti „Kėdbuso“ direktoriaus kėdėje, kad sutvarkytumėt stotelių pavadinimus? Nejau tai toks didžiulis, grandiozinis darbas, kurį sunku padaryti? Pora dienų ir ant stotelių atsiranda pavadinimai. Ne kartą, direktoriau, buvo sakyti šie dalykai ir klausimas neišspręstas“, – pakeltu tonu pykčio neslėpdamas kalbėjo meras.

Kalbant apie „Kėdbuso“ ataskaitą rajono meras Valentinas Tamulis kantrybe nepasižymėjo ir koja treptelėjęs liepė per savaitę išspręsti vieną įsisenėjusią bėdą.

Aut. past.

R. Naujokui, tiesa, žmoniškai atsakyti net nebuvo leidžiama, mat meras kritikos pliūpsnius žėrė vis garsiau ir nenorėjo girdėti direktoriaus paaiškinimų, kad, sugriuvus tiltui, „Kėdbusas“ turėjo svarbesnių darbų nei lipdukų klijavimas stotelėse.

Galiausiai R. Naujokui pasakius, kad per balandį lipdukai bus suklijuoti, toks atsakymas merui neįtiko.

„Per kitą savaitę, viskas. Aš irgi turiu kantrybę ir matau, kad nejuda reikalas visiškai. Dar savaitę palauksiu“, – tėškė V. Tamulis.

Tokios viešai demonstruojamos nepagarbos įstaigos vadovui pro akis nepraleido vicemeras Paulius Aukštikalnis.

„Yra parengti šeši verslo planai, su jais turime eiti į tarybą ir spręsti „Kėdbuso“ likimą iš esmės. Ir planuose – ne tik stotelių pavadinimai atsispindi. Tai tik smulkmenos. Ir pačios stotelės turi būti modernios, su švieslentėmis ir panašiai. Tai gal čia yra svarbiau?“ – klausė vicemeras Paulius Aukštikalnis.

Vos tik prie tarybos tribūnos atsistojo kalbėti „Kėdbuso“ vadovas Remigijus Naujokas, V. Tamulis neslėpdamas pakelto tono ir sarkastiškų replikų ėmė kirsti jį, klausinėdamas, kodėl vienoje ataskaitos vietoje buvo praleistas žodis bei kodėl jau ilgą laiką nesuklijuoti stotelių pavadinimai.

Aut. past.

Jau klijuoja

Vėliau R. Naujokas „Rinkos aikštei“ sakė, kad techniškai stotelių pavadinimų suklijavimui buvo pasiruošta, bet darbai sustojo dėl tilto griūties.

„Turėjome gerokai svarbesnių darbų sugriuvus tiltui. Tačiau dabar nieko nelaukiame – net orų pakankamai gerų, nors ir jų reikėtų. Šią savaitę labai drėgna, lyja, tačiau jau miesto centre klijuojame stotelių pavadinimus.

Per kitą savaitę, kuri bus gerokai saulėtesnė, manau, mieste visas stoteles sutvarkysime“, – sakė R. Naujokas.

Ataskaitoje buvo nurodyta, kad sėkmingą įmonės darbą gali sutrikdyti iš anksto neplanuojami didesnės apimties miesto gatvių remonto ir rekonstrukcijos darbai, kuriems bendrovė negali tinkamai pasiruošti.

Aut. past.

Nesuprato gatvių remonto rizikų

„Kėdbuso“ ataskaitoje buvo nurodyta, kad sėkmingą įmonės darbą gali sutrikdyti iš anksto neplanuojami didesnės apimties miesto gatvių remonto ir rekonstrukcijos darbai, kuriems bendrovė negali tinkamai pasiruošti.

Meras šią ataskaitos dalį priėmė gana asmeniškai ir tokiu pat įsakmiu tonu reikalavo pasiaiškinti, kokias rizikas patiria „Kėdbusas“, kai pernai buvo remontuotos tos gatvės, kuriose autobusai net nevažinėja.

„Visų pirma, tai mūsų priemiestiniai autobusai važinėja žvyrkeliais, kurių tvarkymo darbai taip pat vyksta.

O rašant ataskaitą turėjau mintyje Vilainių tiltą, nes apie jo uždarymą sužinojome likus vos kelioms dienoms ir turėjome paskutinę akimirką keisti maršrutus“, – aiškino R. Naujokas.

Opozicijos neįtikino

Opozicija savo ruožtu nepalaikė R. Naujoko ataskaitos ir kritikavo įmonės vadovą, kad jis  pats deda per mažai pastangų ir turi per mažai kontakto su gyventojais.

„Kėdbuso“ ataskaitai, nors ir be opozicijos palankumo, vis dėlto buvo pritarta.

Dabar po tokių mero viešų balso pakėlimų tikriausiai jau galima rengti totalizatorių spėliojant, kiek ilgai R. Naujokas sugebės išsilaikyti „Kėdbuso“ vadovo kėdėje.

22 Komentarai

 • Meras tegul su ligoninės mužike susitvarko, o ne savo tulžį ant kitų vadovų išlieja neišsiaiškinęs.

 • nekurstyk laužo ir nepilk žibalo.Mes ir taip žinom,kad ,,ne tas“,ne jūsų žmogus laimėjo.Beje,Aukštikalnis(Hochenbergis)vicemerinsis ir toliau?

 • Palikit Naujoką ramybėj.

 • Tamulis pabludo? Varge vargeli duok valdzia kolukieciui….

 • Naujokas už prasta darba buvo išprašytas iš Kėdainiuose butai UAB direktoriaus pozicijos…Tad ar vertėjo ji skirti i dabartines pareigas..??? Jo darbo rezultatus, manau buvo lengvai galima nuspėti….Kas ji protegavo i dabartines pareigas??? Manyčiau tai buvo didelė klaida….

 • Kedbusą reikia keisti iš pagrindo, naujo ekologiško transporto, tada mandagiu vairuotojų, leisti privačiam verslui valdyti.

 • Gerus otkatus varė melejonus semdamas tai gerai tyla buvo??? Mes lauk darbo parcija is visur o kudkudaktienei tik kudakuot ant mero ir belieka nes taip jai liepia???

 • Žmones be jokio susisiekimo Naujokui ir rinkai pofig???

 • gerai gerai. atleiskit. Grinkevičius tamulį privers visus atleist, kurie jam tada neįtiko. O tamulis galva kaip arklys kinkuos ir viskas.

 • Meras geriau svetimus skudurus nuo valdiško pastato numestų, negu savus ėstų.

  • Valentinai, mero postas dar nesuteikia teisės kelti balso, …,tai rodo eilinį kartą jūsų silpnumą, save ir kitus gerbiantis vadovas moka išklausyti ramiai, ieško normalių sprendimų …, o čia gėda…

 • Jai dabartini direktoriu atleis. Bus idomu pažiūrėt kas dalyvaus konkurse direktoriaus pareigoms užimti. Taigi toj įmonėje nuostoliai užprogramuoti. Nekarta mačiau kaip į kaimus važiuoja tušti autobusai, bet kiekviena babulka moka padejuot kad autobusai nevažiuoja.

  • Vienintele savivaldybes imone pabaigus metus pliuse. Keisit vadova galesit vel nesamonese maudytis, is darbo automatu zmones iseis.

  • Džiaukitės, nes darbiečiai žadėjo nemokamą transportą visiems, ot būtų kentėję mokesčių mokėtojai, čigonus veždami 😀 bet plovykla būtų superinė

   • Nesupratau, prie ko čia čigonai? Daugelis jų gerais automobiliais važinėja. O kad žmogus, dirbantis už minimumą butų vežamas nemokamai – tai jau sėdimąją graužia ?

 • Pavardė gal tik sutapimas, bet kai vadovauja naujokiene, direktoriauja ir naujokas kur nors. pamenu asmeniškai- labai nemalonus žmogus.

 • Nesupratau, prie ko čia čigonai? Daugelis jų gerais automobiliais važinėja. O kad žmogus, dirbantis už minimumą butų vežamas nemokamai – tai jau sėdimąją graužia ?

  • O tu suvoki, kad mes visi už tai mokėtumėm? ar bent žinai kiek kainuoja tokį parką išlaikyti, kiria nei euro savo neuždirbtų? turbūt pigiau taksistams apmokėti pavežėjimus.
   o apie čigonus, tai matyt nevažiuoji pro Šėtos g esantį čigonų namelį. apie mašinas ten net minčių nėra, ką jau kalbėti apie geras..

   • Be abejo – jei tame Šėtos g. namelyje gyvena tūkstantis gyventojų, ir jie kas dieną visi važiuoja, tai tamstos tiesa…

    • toks paišinas murzius į centrą eina kancarų rinkti.

 • Jei iß biudžeto 2 milijonus gavo???

 • Šaunus Tamulis -carui galvą žada nuimti.gerai nes vairuotojai nieko verti

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video