Mergaičių akivaizdoje mirtinai partrenktas Jorkšyro terjeras

 Mergaičių akivaizdoje mirtinai partrenktas Jorkšyro terjeras

Šuniukas buvo partrenktas šioje gatvėje, laimei, automobilis nekliudė vaikų, viena mergaičių vos spėjo pasitraukti į šoną/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio popietę Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Angirių kaime dviejų mergaičių akivaizdoje buvo partrenktas mažas šunelis – Jorkšyro terjeras. Vairuotojas nė nestabtelėjęs nuvažiavo. Vienos iš mergaičių mama kreipėsi pagalbos į vietos gyventojus, ji nori, kad vairuotojas atsakytų už padarytą žalą.

Šeštadienio popietę

Nukentėjusiųjų teigimu, viskas įvyko šeštadienio popietę, apie 14 valandą. Baltos spalvos „Audi“ markės automobilis, tempiantis priekabą, važiavo Josvainių link. Tuo metu dvi mergaitės – 14 ir 15 metų – vedžiojo savo šunelius. 

„Mergaitės ėjo kelio pakraščiu, vedžiojo savo šunelius, o tas vairuotojas praskriejo dideliu greičiu, mergaitė vos spėjo pasitraukti, o šunelį tiesiog nutrenkė“, – pasakojo vietos gyventoja Dalė Abromaitienė.

Nuolat verkė

„Rinkos aikštei“ šeštadienį susisiekus su nukentėjusiųjų artimaisiais, šie papasakojo, kad mergaitės nuolat verkė, jos patyrė didžiulį stresą, išgąstį. 

„Vos vaiko nepartrenkė, šunelį mirtinai pertrenkė ir nuvažiavo. Nors būtų sustojęs. Jos išsigando labai. Svarbu, kad jos sveikos, bet labai liūdna dėl šio įvykio“, – dėstė moteris.

Vienos mergaičių mama kreipėsi pagalbos į vietos gyventojus, ji nori, kad vairuotojas atsakytų už padarytą žalą.

Aut. past.

Bijo dėl vaikų

Vietos gyventojai pasakojo bijantys dėl savo vaikų. Jų kaime išties daug, o pro kaimą veda pagrindinis kelias, kuriuo dažnai važiuoja automobiliai.

„Viskas įvyko pagrindinėje mūsų gatvėje. Čia mašinų autostradoje. Dabar partrenktas šuniukas, o kitą kartą gali būti vaikas. 

Norėtume, kad vairuotojas pats prisistatytų ir atsiprašytų bei atlygintų patirtą žalą. Taip daryti negalima“, – kalbėjo D. Abromaitienė.

8 Komentarai

  • Už šuns nepriežiūrą- baudą šuns savininkui. Palaidas šuva neturi bėgioti važiuojamaja kelio dalimi. Atlyginti vairuotojui moralinę žalą už bereikalingus išgyvenimus, bei žalą automobiliui , jeigu būvo padaryta. (pvz. įlenkta priekini buferį)

  • Šuns nepriežiūra. Ir ar mergos teisybę sako.

  • Didžiulė užuojauta Austėjai ir Jogilei, žinau, koks brangus joms buvo šunelis ir kokios atsakingos ir rūpestingos mergaitės jį augino.Tokius žiaurius žmones vistiek nubaus likimas anksčiau ar vėliau ir parodys jiems savo vietą…

    • Jei šuo ėjo pagal tasykles“greta“. Būtų ir mergaitės po ratais. Panašu,kad šuo ėjo per toli vedlio . Pavadys tam ,kad sukontroliuoti šunį. O ypač šalia kelio šuo turi eiti greta šeimininko,o ne 2 metrus į kairę,į priekį ar atsilikęs. Yra kaltės ir mergaičių šioje situacijoje ,manau.

  • Reik priziuret savo augintinius o ne ale vedziot palaidus,gi ant pavadelio nepartrenke.O zinant kas per zmones to ziurkeno savininkai tai reiktu gerai nubaust pacius uz neprieziura ziurkiaus to.

    • Geras vairuotojau-tu esi žinomas. Turėk drąsos parašyti savo tikrą vardą ir pavardę. O ne juodinti. Mes už žmonių pinigus neperkame pirkinių. Visi čia žino kas čia rašo. Liūdna Jumis.

  • Gera proga susėsti su vaikais ir pasikartoti kelių eismo bei gyvūnų priežiūros taisykles. Gatvė- ne vieta šunims vedžioti

  • Gaila zmogau kad juodini kitus .Nors puikiai tave zino kas per vienas ,nes parodai savo mastysena kuri yra baisi kitus ziurkiais vadindamas .Geda meluojant turetu buti pamastyk protingi taip nerasineja .

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video