Meironiškiečius ir vėl subūrė tradicinė šventė

 Meironiškiečius ir vėl subūrė tradicinė šventė

Smaližius subūrė lietuviškų karamelinių saldainių gaminimo edukacija./Organizatorių nuotr.

Meironiškių bendruomenė puoselėja savas tradicijas ir šiemet vėl susibūrė švęsti Šeimų šventę, kurioje įtraukiančių veiklų bei linksmų pramogų atrado kiekvienas.

Gamino saldainius

„Oras lepino malonia šiluma, tad visos suplanuotos veiklos vyko lauke, – pasidžiaugė Krakių kultūros centro Meironiškių skyriaus vadovė Rita Tamošaitienė. – Šventė tradiciškai prasidėjo krepšinio varžybomis 3×3. Čia dėl medalių varžėsi komandos iš Meironiškių, Krakių, Plinkaigalio bei Paliepių (Raseinių r.).

Kol tėveliai žaidė, vaikai dūko ant pripučiamo batuto, skanavo cukraus vatos, spragėsių ir kitų saldėsių, o vėliau dalyvavo tikrų lietuviškų karamelinių saldainių gaminimo edukacijoje, kurią vedė sertifikuoto tautinio paveldo produkto saldainių gaminimo meistrė Diana Žaldarienė iš Kauno. Ši edukacija visiems be galo patiko!

Na, o prieš šventinį koncertą visų dar laukė įspūdingas, net 3 metrų aukščio baltojo meškino ir jo draugų linksmas pasirodymas.“

Apdovanojo ir padėkojo

Šeimų šventės publikai koncertą surengė ypatingi svečiai – šeduviečių mamos ir sūnaus Aurelijos ir Rapolo Meškauskų duetas, 2018-aisiais Lietuvos televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“ pelnęs trečią vietą. Taip pat scenoje pasirodė Jonavos kultūros centro vaikų popgrupė „Šuldu buldu“, sėkmingai koncertuojanti žymiausiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose estradinės dainos festivaliuose.

Praleiskime daugiau laiko su savo šeimomis, nes tik bendruose dalykuose sustiprėja tarpusavio ryšys.

R. Tamošaitienė

Koncerto metu apdovanoti krepšinio varžybų 3×3 nugalėtojai bei padėkota visiems šventės rėmėjams ir pagalbininkams – Pijui Cechanavičiui, Dominykui Tamošaičiui, treneriui Romualdui Varnui, Miglei Blėdytei, Angelei Krikščiukaitienei, Jūratei Mitkuvienei.

„Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai kraujo ir nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu, tai ir palaikymas vienas kito sunkiose minutėse. Tad praleiskime daugiau laiko su savo šeimomis, nes tik bendruose dalykuose sustiprėja tarpusavio ryšys“, – įsitikinusi R. Tamošaitienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video