Meilės pušynėlyje surinko šiukšles

 Meilės pušynėlyje surinko šiukšles

Kėdainiečiai susitiko Ąžuoloto girininkijoje, mat čia buvo tvarkomas vadinamasis meilės pušynėlis./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rugsėjo 11 dieną visoje Lietuvoje vyko visuotinė miškų tvarkymo akcija – Miško kuopa. Šios akcijos tikslas – švaresni miškai. Kėdainiečiai miškininkai sukvietė savo šeimas, draugus, kolegas ir susitiko vadinamajame meilės pušynėlyje bendram tikslui – surinkti pušynėlyje išmestas atliekas.

Meilės pušynėlyje

Visuotinėje miškų tvarkymo akcijoje šeštadienį 10 valandą ryto susitiko apie dvi dešimtys kėdainiečių.

Visi susirinko Ąžuoloto girininkijoje, mat čia buvo tvarkomas vadinamasis meilės pušynėlis.

„Šiukšlių tikrai miške atsiranda. Pasirinkome tvarkyti meilės pušynėlį, nes čia, mūsų girininkijoje, susikaupia bene daugiausiai šiukšlių.

Jas išmeta ir grybautojai, ir miško lankytojai, ir piktavaliai. Pernai buvome surinkę visas šiukšles, o šiemet jų vėl pilna.

Labai smagu, kad prie mūsų prisijungia šauliai. Taip pat sulaukėme ir jaunimo.

Po talkos visi vaišinsimės kareiviška koše, pabūsime gamtoje, pasikalbėsime“, – kalbėjo Romaldas Bukauskas, Ąžuoloto girininkijos girininkas.

Romaldas Bukauskas, Ąžuoloto girininkijos girininkas, sakė, kad miške šiukšlių atsikrato ir grybautojai, ir miško lankytojai, ir piktavaliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Moko jaunimą

Talkoje dalyvavęs pedagogas ir sporto treneris Vaidas Simonavičius pažymėjo, kad šeštadienio pusdienis buvo praleistas išties turiningai.

„Šiandien su savo sūnum Matuku praleidome laiką labai turiningai ir smagiai.

Tvarkėme miško aplinką, valgėme skanią košę ir susipažinome su labai gerais ir linksmais žmonėmis“, – šypsojosi V. Simonavičius.

Visus akcijos dalyvius miškininkai pasitiko ir palydėjo iki akcijos vietos, drauge darbavosi ir papasakojo apie mūsų miškus, atsakė į visus kylančius klausimus.

Aut. past.

Dėkoja talkininkams

Visus akcijos dalyvius miškininkai pasitiko ir palydėjo iki akcijos vietos, drauge darbavosi ir papasakojo apie mūsų miškus, atsakė į visus kylančius klausimus.

Priemonėmis taip pat pasirūpino, svarbiausia buvo patogiai apsirengti.

„Mūsų diena buvo išties turininga – tačiau su jūsų pagalba miškai per dieną apsivalė nuo tonų atliekų – senų padangų, statybinio laužo, automobilių detalių, buitinės technikos, senų drabužių, plastiko ir kito išvalytų sandėliukų turinio.

Ačiū visiems dalyvavusiems Miško kuopoje! Susitiksime kitais metais!“ – dėkojo Valstybinių miškų urėdija.

Miško kuopos akcija vyko net 23-uose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose.

1 Komentaras

  • kiek prezervatyvu surinko liniavas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video