„Maisto banko“ akcija šįkart kritiškai svarbi

 „Maisto banko“ akcija šįkart kritiškai svarbi

Organizatorių nuotr.

rinkosaikste.lt, Maisto banko inf.

Jau šį penktadienį ir šeštadienį didžiuosiuose prekybos tinkluose vyksianti „Maisto banko“ akcija yra kritiškai svarbi. „Maisto bankas“ prašo visuomenę ištiesti pagalbos ranką ir kovo 25–26 dienomis apsiperkant parduotuvėse paaukoti ilgiau galiojančių maisto produktų. Aukoti didžiuosiuose prekybos tinkluose galėsite kovo 25 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.

Paramos gavėjų daugėja

Paramos gavėjų skaičiai vis auga. Sparčiai kylant maisto kainoms daug ir taip nelengvai besivertusių žmonių nebeišgali nusipirkti sau maisto, dėl to pagalbos kreipiasi į „Maisto banką“. Prie paramos gavėjų prisideda ir Ukrainos karo pabėgėliai, todėl paaukotas maistas tampa gyvybiškai svarbus.

Parama nenutraukta ir Lietuvos gyventojams

Primenama, kad dėl pagalbos ukrainiečiams parama Lietuvos gyventojams nebuvo nutraukta ir nesumažėjo. Žmonėms dalinami nuo sunaikinimo išgelbėti trumpo galiojimo maisto produktai, tokiu būdu ne tik padedama sunkiau gyvenantiems, bet ir kovojama su maisto švaistymu.

Padėkite nedvejodami

Kovo 25–26 dienomis apsiperkant didžiuosiuose prekybos tinkluose paaukoti ilgo galiojimo produktų bus galima net 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Šiemet „Maisto bankui“ talkina net 330 organizacijos, kurios renka paramą ir savo globojamiems žmonėms – mažas pajamas gaunančioms šeimoms, darbo netekusiems, neįgaliesiems ar senjorams.

Parduotuvėse žmonių lauks skirtingų organizacijų savanoriai, jie mielai atsakys apie produktų poreikį, organizacijų globojamus žmones.

„Maisto bankas“ kviečia aukoti ir baltymais turtingus ilgo galiojimo maisto produktus – mėsos, žuvies konservus, taip pat augalinį maistą. Siekiama sudaryti kuo visavertiškesnį maisto krepšelį stokojantiems.

6 Komentarai

 • Paralelės:
  Saviems – prašoma žmonių aukoti maistą!
  Į karo zoną – vyriausybė aukoja 10 mln. eurų.

 • Duosiu, jei parama bus skirta tik Lietuvos piliečiams.

  • Lifosiecius pateko, nes vargšeliai badu miršta.

 • Savi dzin, tegul dvesia, svarbu pašert chaholus…

 • Pikelių bendruomenė vėl stovės Maximoje ot bus gražu. Savivaldybė turėtų susirūpint kokios organizacijos rinks paramą ir kas dalins su pasibaigusiu galiojimu produktus.

 • Xoxolai von namo nx jus cia reikalingi.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video