Macgališkiai prašo padėti jiems įrengti gandralizdį

 Macgališkiai prašo padėti jiems įrengti gandralizdį

Žurnalistai nuvyko į Macgalius pasikalbėti su Algimantu, tačiau po gerų pietų vyras prisnūdo ir pasikalbėti su juo nepavyko, tad Algimantui atstovavo jo sūnus Zigmas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Macgalių kaimo gyventojai Algimantas ir sūnus Zigmas prašo žmonių padėti įrengti gandralizdį šalia jų sodybos. Vyrai sako, kad gandralizdis čia buvo nuo seno. Jie kreipėsi į visas institucijas, šios sureagavo – gandralizdis buvo įrengtas, tačiau vyrų ir tai netenkina, jie ir vėl skambina visais varpais ir prašo gandralizdžio šalia savo trobos. Dabar vyrai tikisi paprastų žmonių pagalbos.

Panaikino dėl rekonstrukcijos

Rekonstruojant kelią Juodkaimiai–Kaunioniai–Kampai dar praėjusiais metais specialistai panaikino antžemines elektros linijas.

Ant vienos atramos nuo seno buvo įrengtas gandralizdis. Tad elektrikai gandralizdį nukėlė.

Tuomet vietos gyventojas Algimantas pradėjo skambinti visais varpais, visoms institucijoms ir prašyti, kad gandralizdis būtų atstatytas.

Atstatė, bet vėl negerai

Į macgališkio prašymus sureagavo Josvainių seniūnas Algimantas Sirvidas, buvo atvykęs net ir pats Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Valdininkų rūpesčiu gandralizdis buvo atstatytas, tiesa, kiek tolėliau, už keliasdešimties metrų nuo Algimanto sodybos, todėl tai jam ir vėl neįtinka ir jis vėl pradėjo skambinti visais varpais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Valdininkų rūpesčiu gandralizdis buvo atstatytas, tiesa, kiek tolėliau, už keliasdešimties metrų nuo Algimanto sodybos, todėl tai jam ir vėl neįtinka ir jis vėl pradėjo skambinti visais varpais.

Tačiau „valdiškų“ institucijų atsakymas vienas – gandralizdis jau įrengtas ir niekas antro neįrenginės.

Prašo pagalbos

Algimantui ir jo sūnui Zigmui gandralizdis yra šventas reikalas, tad vyrai kreipiasi pagalbos į visus geros valios kėdainiečius.

Rekonstruojant kelią Juodkaimiai–Kaunioniai–Kampai dar praėjusiais metais specialistai panaikino antžemines elektros linijas. Ant vienos atramos nuo seno buvo įrengtas gandralizdis. Tad elektrikai gandralizdį nukėlė.

Aut. past.

„Trisdešimt metų gandralizdis stovėjo prie mano sodybos, o dabar jo nėra. Na, tiesa, jis yra, bet kiek toliau. O man būtinai reikia prie sodybos.

Gal kas galėtų tuo pasirūpinti, padėti mums? Mes ir atramą turime, viską turime, tereikia pastatyti gandralizdį“, – kalbėjo su žurnalistais telefonu susisiekęs Algimantas.

Pakalbėti nepavyko

Žurnalistai nuvyko į Macgalius pasikalbėti su Algimantu, tačiau po gerų pietų vyras prisnūdo ir pasikalbėti su juo nepavyko, tad Algimantui atstovavo jo sūnus Zigmas.

„Tėvui gandrai yra šventas reikalas. Mūsų kaimas mažas, mūsų kaimo simbolis yra gandras ir kryžius. Tad norėtume, kad gandras gyventų prie mūsų, o ne prie kaimynų.

Dėl to mes ir kreipiamės visur, ir skambina tėvas visur, kur tik gali paskambinti“, – dėstė Zigmas ir parodė vietą, kurioje norėtų įrengti gandralizdį.

Tad jeigu norėsite padėti Algimantui ir Zigmui išpildyti jų svajonę ir norą, prašome jiems paskambinti telefonu 8 690 48 131.

2 Komentarai

  • Žurnalistai nuvyko į Macgalius pasikalbėti su Algimantu, tačiau po gerų pietų vyras prisnūdo ir pasikalbėti su juo nepavyko, tad Algimantui atstovavo jo sūnus Zigmas.
    Kaip suprasti “ po gerų pietų prisnūdo ir pasikalbėti su juo nepavyko“?

  • „Tėvui gandrai yra šventas reikalas. Mūsų kaimas mažas, mūsų kaimo simbolis yra gandras ir kryžius. Tad norėtume, kad gandras gyventų prie mūsų, o ne prie kaimynų.Dėl to mes ir kreipiamės visur, ir skambina tėvas visur, kur tik gali paskambinti“, – dėstė Zigmas ir parodė vietą, kurioje norėtų įrengti gandralizdį.Tuomet vietos gyventojas Algimantas pradėjo skambinti visais varpais, visoms institucijoms ir prašyti, kad gandralizdis būtų atstatytas.kokių kestuolių tik nėra?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video