Lipliūnuose įkliuvo girtas vairuotojas: įpūtė beveik 2 promiles
BNS Mariaus Vizbaro nuotr.
Pirmadienio vakarą Kėdainių rajone policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus vairuotojas.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, birželio 15-ąją, apie 21.05 val., Lipliūnų kaime patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Opel“.
Patikrinus vairuotojo blaivumą paaiškėjo, kad prie vairo sėdęs 57-erių metų vyras yra neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,87 promilės.
Dėl tokio pažeidimo vairuotojui teks atsakyti pagal įstatymus. Pagal galiojančią tvarką, ikiteisminis tyrimas pradedamas tuomet, kai vairuotojo kraujyje nustatoma daugiau nei 1,5 promilės alkoholio.





























1 Komentaras
kodel neparasot kad pilietiski zmones iškviete ponus pareigunus?