Ligoninės vadovą vėl rinksis meras

 Ligoninės vadovą vėl rinksis meras

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/ „Rinkos aikštės “ archyvo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybė jau paskelbė konkursą į Kėdainių ligoninės vadovo vietą. Dokumentų laukiama iki birželio 14-osios. Tiesa, oficialiame darbo skelbime nėra nurodytas vadovo atlyginimas – nei pareiginės algos koeficientas, nei visas atlyginimas neatskaičius mokesčių, nors nuo 2019 įsigaliojus Darbo kodekso pakeitimams, visuose darbo skelbimuose atlyginimą nurodyti yra privaloma.

Tiesa, šiuo atveju atlyginimas veikiausiai nenurodytas dėl to, kad visų šalies ligoninių vadovų atlyginimas apskaičiuojamas pagal formulę, kurios dedamosios yra ir vidutinis atlyginimas šalyje, ir įstaigos vieno etato gydytojų ir slaugytojų vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio svertinis vidurkis, o priedai priklauso nuo direktoriaus darbo rezultatų – kiek pacientų buvo ligoninėje, kiek paslaugų suteikta ir pan.

Būsimasis ligoninės vadovas turi turėti ne mažiau kaip 4 metų vadovaujamo darbo patirtį ir aukštojo mokslo kvalifikaciją, įgytą baigus universitetines sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės studijas ir įgijus magistro kvalifikacinį laipsnį arba jai lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerija priėmė ligoninių vadovų konkurso pakeitimus, pagal kuriuos yra praplečiamas kandidatuojančiųjų skaičius.

Kadangi Kėdainių ligoninė yra rajoninė, jai vadovą rinks ne ministerija, o Kėdainių rajono meras V. Tamulis.

Aut. past.

Ligi šiolei ligoninėms vadovauti galėjo tik mokslus socialinėje arba sveikatos sferoje baigę asmenys.

Po birželio 14 dienos, kai bus gauti visų norinčiųjų vadovauti ligoninei prašymai, vyks pirmasis konkurso etapas. Iš visų kandidatų komisija atrinks du, surinkusius daugiausiai, bet ne mažiau kaip 6 balus.

Antrasis etapas – komisijos atrinktų pretendentų pokalbis su Kėdainių rajono savivaldybės meru.

Sveikatos apsaugos ministerija tiesiogiai dalyvauja tik universitetinių ligoninių, kurių dalininkė yra ji pati, vadovų konkursuose. Tokiu atveju kandidatų laukia antrojo etapo pokalbis su SAM ministru Arūnu Dulkiu.

Kadangi Kėdainių ligoninė yra rajoninė, jai vadovą rinks ne ministerija, o Kėdainių rajono meras V. Tamulis.

19 Komentarai

 • Tikiuos ne Aukštakalni

  • Jau turim busima vadova, tai bus Talmantas!

 • Vėl išsirinks iš savo rato, koki bebra sau palanku

 • Pamatysit bus raudonas. Bus savas. socdemas. Bebras jaunas ar senas. Bet savas 🙂
  Tamuli, tamuli, pagedai, o kažkada buvai vyras…

 • Dabar kiek visko padaryta galima ir be direktoriaus paguvent, svarbu nenepagadintu naujas atejes, todelmreikia tokio kuris nieko nebeikia tik sedi ir tepa po stalu – Pauliaus A.

 • Dabar kiek visko padaryta galima ir be direktoriaus paguvent, svarbu nenepagadintu naujas atejes, todelmreikia tokio kuris nieko nebeikia tik sedi ir tepa po stalu – Pauliaus A.

 • Labai norėtume Pailiaus Aukštikalnio. Ateitų ramybė ir normalus darbas. Gaila, kad dėl nukvošusių politikų jaunas žmogus, kaip ir bet kuris normalus specialistas, jau nenori eiti į Kėdainius. KaNDIDATUOJA DIDMESČIUOSE.Gaila, kad tik tokią valdžią turim.

 • Del to ir êdê DIREKTORĘ, kad nori Aukśtikalnį įkiśti…baisu..reikia naujų žmonių..iś kitų miestų

 • O kas nori Aukštikalnį įkišti. moteryte? Tau jau galvoj „pagalys“ įkištas. Tik Tamulis gali „pasirinkt“, jeigu Grinkevičus pasakys. Jei nori žinot, paklausk tiesiai Aukštikalnio, o ne lok .Duokit ligoninei dirbt normalai, politiniai pletkininkai. Jauno žmogaus vietoj neatsigreždama lėkčiau iš to Kėdainių bobturgio.

 • Baikit čia ėst vieni kitus, durneliai. Bus socdiemas. Pamatysit. Raudonuoja rajonas.

  • Visai nesvarbu kas, svarbu nenaikintų ligoninės. Kur tai matyta, kad ligoninė savo laboratorijos neturėtų pagrindiniams kraujo tyrimams. Į Kauną reik vežti.

 • Socdemai tu klauna pona byba, o demokratai tuei klaune Gasiunaite. Prajuokino visa feisbuka. Zvelgia kas netinkgi, o Krkaes prakeik ja baigia 😉

 • Asilu banda.išrinks asila

 • o ka tamstai aukstikalnis prie duru p……..o, kas negerai …nepatinka kad issilavines , turi 2 aukstuosius , mokantis uzsienio kalbas, reikia durnu rekianciu dudnduku , va cia tai „musiskiai’ ar ne…prasyt reikia , kad tokie jauni zmones liktu rajone

  • Aukštieji proto neprideda. O politikas intrigantas mum nereikalingas , lei sėdi ir toliau imituoja darbą savivaldybei , bei nešioja šventųjų paveikslelius surviliskio procesijų metu , dar dėl maitinimo versliuko bus byla

 • Kėdainiuose yra du ryškūs durniai : visažinis Nefnefas Nafnanfas ir Gasiūnaite. Pora kaip tvora.

  • Ir dar pamirsai nukvakuse juodeliene, kur aplink tik rusus mato.

 • Aukštakalnis ir taškas

 • Dar konkursas? Tamulis tegu skiria savo bendrapartietį socbebrą Talmantą. Tada ir gydytojų nereikės, žmones gydys gėlės ant palangių ir paveikslai ant sienų-kultinė Talmanto frazė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video