Ligoninė ieško skyriaus vedėjo

 Ligoninė ieško skyriaus vedėjo

Kėdainių ligoninė ieško kelių gydytojų bei vieno skyriaus vedėjo./Andriaus Kasparavičiaus nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių ligoninė paskelbė konkursą Ortopedijos-traumatologijos skyriaus vedėjo pareigoms eiti. Nuo 2020 metų pabaigos, kai mirė ilgametis skyriaus vedėjas Romas Činčiukas, laikinai skyriui vadovavo traumatologas Alfredas Hofmanas.

Tiesa, amžinai skyriui dirbti su laikinuoju vedėju taip pat negalima, dėl šios priežasties konkursas ir buvo paskelbtas.

A. Hofmanas „Rinkos aikštei“ sakė dokumentus į konkursą teiksiantis.

Kėdainių ligoninė taip pat siūlo darbą ir šiuo metu ieško gydytojų gastroenterologų, vidaus ligų gydytojų, medicinos psichologo, šeimos gydytojų.

6 Komentarai

  • kodėl ne gyd. Hofmanas????????????????????????????/

  • Teisingai pastebėjot, jis turi laimėti, nes Nijoles komandoje😀

    • aš nežinau kieno gyd. HOFMANAS komandoje, bet jis turėtų tapti skyriaus Vedėju…

  • Pletkininkai negi apie ligoninę kalbės. Arba, kad Hofmanas super specas ir žmonėm tokių reikia. Jiems reikia šmeižt, kad nors kaip pasireikštų. Dievo prašau, kad jis laimėtų. Padėk, Nijole, jei gali, nes kiti tai kėdainių pletkų turgus. Kokie būtų užsakomieji komentaristai jei apie Nijolę neparašytų? Bus ne į temą. Matyt jų vadukai neatsilygintų. Čia gi liberal-konservat- valstieč tema. Gera tema. Visų laikų tema. Prieš daugiau kaip 10 metų mere buvo, o valdžią jai ir dabar suteikia: jinai skirsto, šalina, priima, atleidžia, steigia, naikina, (ne)gimdo ir t.t. Nu super moteris ta Nijolė. Pagarba tokiai moteriai. Sėdi dabar ten kokie nususę. Nieks po metų jų neatsimins. Nijole, kviečiu jus kandidatuoti į merus. Visus padėsit į vietą.

  • Išsaugokit Hofmaną. Labai geras specialistas.

  • Gydytojas A.Hofmanas savivaldybės sveikatos komiteto pirmininkas, ar nekyla viešojo intereso konflikto pretenduojant į šią poziciją. Jau kreipiausi registruotu laišku į VTEK ir STT.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video