„Lifosos“ atvirų durų dienos: gamykloje – beveik tūkstantis smalsuolių

 „Lifosos“ atvirų durų dienos: gamykloje – beveik tūkstantis smalsuolių

Kasmet, startavus vasaros sezonui, birželio pradžioje, akcinė bendrovė „Lifosa“ organizuoja tradicines atvirų durų dienas ir kviečia susipažinti kraštiečius bei miesto svečius su gamyklos produkcija, pasiekimais, iš arčiau pamatyti gamyklos teritoriją. Lankytojams taip pat suteikiama neeilinė proga pasivaikščioti po gamybines patalpas, apsilankyti trąšų sandėlyje bei pasivaikščioti garsiaisiais fosfogipso kalnais.

Kasmetinis renginys pritraukia per kelis šimtus įvairaus amžiaus smalsuolių iš visos Lietuvos. Šiemet įmonėje lankėsi ne tik rajono gyventojai, bet ir vilniečiai, kauniečiai ir rokiškiečiai, o štai per šešerius metus jauniausiu šio renginio dalyviu tapo vos keturių mėnesių mažylis.

Įmonės viešųjų ryšių specialistė Sonata Patkauskaitė teigė, jog atvirų durų dienos akcinėje bendrovėje „Lifosoje“ kasmet išlieka labai populiarios, tačiau į klausimą „Kodėl gi?“ atsakyti, regis, neįmanoma.

„Atvirų durų dienose lankosi šeimos, kitų įmonių darbuotojai, senjorai, įmonės veteranai, moksleiviai. Kasmet tenka pamatyti ir jau anksčiau matytus veidus, tačiau kodėl jie sugrįžta vėl ir vėl, atsakyti per sunku. Galbūt juos domina, kaip per metus pasikeičia įmonės veidas, o gal domina įsidarbinimo galimybės…“, – svarstė S. Patkauskaitė.

Tiesa, AB „Lifosa“ viešųjų ryšių specialistė atkreipė dėmesį ir pasidžiaugė, jog tokio pobūdžio ekskursijose tenka regėti vis daugiau jaunų veidų.

Renginio lankytojų įspūdžiai – šeštadienio „Rinkos aikštėje“.

[#gallery=810#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video