„Lifosoje“ lankėsi Seimo nariai

 „Lifosoje“ lankėsi Seimo nariai

Pirmadienį AB „Lifosa“ lankėsi Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos nariai kartu su kėdainiečiais parlamentarais./Viktoro Fiodorovo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Pirmadienį Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos nariai praleido Kėdainiuose. Kartu su kėdainiečiais parlamentarais, komisijos nariai aplankė jau kone šešis dešimtmečius veikiančią vieną didžiausių ir moderniausių trąšų gamybos bendrovių visoje Europoje.

Suorganizavo

Vizitą „Lifosoje“ komisijos nariams suorganizavo kėdainietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas.

„Į mane kreipėsi komisijos nariai sakydami, kad norėtų tokio vizito, pamatę, kad tokį vizitą buvome suorganizavę su ministru.

Toks išvažiuojamasis posėdis jau buvo anksčiau įvykęs Mažeikiuose, tokia praktika yra dažnai taikoma. Manau, kad ji labai gera, kad nereikėtų tik sėdėti ir dirbti užsidarius posėdžių salėje“, – kalbėjo V. Fiodorovas.

Kaip pavyzdys

AB „Lifosa“ turi patirties šildant miestą, įmonės praktika ir patirtis naudinga ir kitoms šalies savivaldybėms ir jose veikiančioms įmonėms.

„Kadangi „Lifosa“ yra pati elektrą gaminanti, miestą šildanti įmonė, vizitas joje yra grynas energetikos klausimas, itin aktualus komisijos nariams.

Buvo keliamas klausimas, kodėl, pavyzdžiui, „Mažeikių nafta“ negali šildyti savo miesto atliekamu garu.

Kėdainiuose tas dalykas yra išspręstas, nors kalba eina ne apie atliekamą garą, bet „Lifosa“ turi sutartinius įsipareigojimus ir patirtį šildant miestą. Ši geroji patirtis gali būti pritaikoma ir kitose įmonėse, ir kituose miestuose“, – kalbėjo parlamentaras.

Maža to, įmonė pernai pasistatė vieno megavato dydžio saulės elektrinę, tad šis sprendimas ir jo rezultatai taip pat tapo viena iš susitikimo metu eskaluotų temų.

Seimo nario teigimu, AB „Lifosa“ parlamentarams jokių skundų ar prašymų neturėjo.

3 Komentarai

  • Fedia dirbs,tik važinejas ir pijarinas?

  • Vargu ar įmanoma rasti Kėdainių rajone didesni išverstaskūrį už Fiodorovą.

    • Klystate. Rajone yra tikrų išverstaskūrių: Štelmoku klanas, Grinkevičius su savo visa gavardija…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video