Liepų alėjoje padegti garažai, apdegė automobilis

 Liepų alėjoje padegti garažai, apdegė automobilis

Apdegė garažo viduje esantys automobilio priežiūros daiktai, lentynos, 2 m² medinės vidaus apdailos. Automobilis „Citroen C3“ gaisro metu buvo apgadintas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą pirmadienio rytą Kėdainių mieste liepsnojo metaliniai garažai, krūmynai bei šiukšlės. Gaisro metu ugniagesiams pavyko išgelbėti automobilį. Įtariama, kad šis gaisras sukeltas tyčia. Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl padegimo.

Labai anksti

Pranešimo apie gaisrą specialiosios tarnybos sulaukė labai anksti. 3 val. 52 min. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs pilietis pranešė, kad Kėdainiuose, Liepų alėjoje, dega garažai.

Žmogus sakė, kad virš metalinių garų masyvo matosi atvira liepsna. Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Degė šiukšlynas

Atskubėjus gelbėtojams paaiškėjo, kad už garažų bendrijos „Kibirkštis“ teritorijos 15 m2 metrų plote šalia metalinių garažų atvira liepsna degė šiukšlės ir padangos bei krūmynai.

Už garažų bendrijos „Kibirkštis“ teritorijos 15 m2 metrų plote šalia metalinių garažų atvira liepsna degė šiukšlės ir padangos. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugnis buvo spėjusi įsimesti ir į du šalia esančius metalinius garažus. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai išlaužė garažų duris ir ėmė malšinti liepsnas.

Iš vieno garažo buvo išstumtas ir išgelbėtas lengvasis automobilis „Citroen C3“.

Nuostoliai – nemenki

Numalšinus liepsnas konstatuota, kad apdegė 5×3 metrų dydžio garažo sienos ir viduje buvusios padangos.

Iš kito 6×3,5 m dydžio garažo į lauką išstumtas automobilis, išardyta 2 m² garažo medinės apdailos. Apdegė viduje esantys automobilio priežiūros daiktai, lentynos, 2 m² medinės vidaus apdailos. Automobilis „Citroen C3“ gaisro metu buvo apgadintas.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl padegimo. Įtariama, kad kažkas padangas ir šiukšles galėjo padegti tyčia, dėl to apdegė garažai ir automobilis.

Aut. past.

Įbaugino gyventojus

Gaisro būta išties nemenko, dūmai sklido po visą Liepų alėją. 4 val. 39 min. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino vietos gyventojai ir pranešė, kad jaučiamas aitrus dūmų kvapas Aušros gatvėje.

Gatvę apžiūrėję ugniagesiai gaisro požymių nenustatė, buvo konstatuota, kad dūmų kvapas buvo jaučiamas nuo gaisro Liepų alėjoje.

Įtaria padegimą

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl padegimo. Įtariama, kad kažkas padangas ir šiukšles galėjo padegti tyčia, dėl to apdegė garažai ir automobilis.

Garažų ir automobilio savininkai patyrė materialinių nuostolių.

Kai pareigūnams pavyks sučiupti padegėją, šiam gresia rimti nemalonumai, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video