Liepų alėjoje nuo kelio nuslydo šiukšliavežis

 Liepų alėjoje nuo kelio nuslydo šiukšliavežis

Vos pravažiavus asfaltuotą kelio dalį ir įvažiavus į žvyrkelį, šiek tiek už metalinių garažų masyvo, prasilenkiant su kitu automobiliu šiukšliavežis nuslydo nuo kelio ir įstrigo šalikelėje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį priešpiet nelaimingas atsitikimas įvyko Kėdainių miesto Liepų alėjoje. Čia sunkiasvoris automobilis „Scania“ nuslydo nuo važiuojamosios kelio dalies ir įstrigo šalikelėje. Į pagalbą sunkiasvorės technikos personalui skubėjo specializuota technika. Tuo metu šia gatve dažnai važiuojantys žmonės ragina greičiau tinkamai sutvarkyti šią gatvę.

Į Justinavos sodus

Kėdainių mieste ir rajone komunalinėmis atliekomis besirūpinančios bendrovės „Ekonovus“ darbuotojai Liepų alėja vyko Justinavos sodų link, kur ketino surinkti atliekas.

Tačiau vos pravažiavus asfaltuotą kelio dalį ir įvažiavus į žvyrkelį, šiek tiek už metalinių garažų masyvo, prasilenkiant su kitu automobiliu šiukšliavežis nuslydo nuo kelio ir įstrigo šalikelėje.

Darbuotojai visaip stengėsi sunkiasvorę transporto priemonę grąžinti ant kelio, tačiau gruntas buvo labai minkštas, mašina jame tiesiog įklimpo.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Specializuota technika

Apie incidentą buvo informuota bendrovės vadovybė. Pagelbėti sunkiasvoriam šiukšliavežiui buvo pasiųsta sunkiasvorė specializuota technika.

„Ši informacija mums yra žinoma. Lenkimosi metu mūsų šiukšliavežio ratai nuslydo nuo kelkraščio.

Atvykusi specializuota technika jį ištraukė į važiuojamąją dalį. Įvykio metu nukentėjusiųjų nėra. Artimiausiu metu planuojame sugrįžti ir sutvarkyti suardytą kelkraščio dangą“, – labai operatyviai informavo ir patikino Vilma Balčiauskaitė, bendrovės „Ekonovus“ komunikacijos vadovė.

Pasirūpinta, kad sugadinta kelio dalis būtų aptverta ir nebūtų sukeltas pavojus kitiems eismo dalyviams. Artimiausiu metu kelio dangos dalis bus sutvarkyta./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ir iš tiesų buvo pasirūpinta, kad sugadinta kelio dalis būtų aptverta ir nebūtų sukeltas pavojus kitiems eismo dalyviams. Artimiausiu metu kelio dangos dalis bus sutvarkyta.

Norėtų geresnio

Šio įvykio liudininku atsitiktinai tapo sodininkų bendrijos „Justinava“ pirmininkas Marius Čižeika, kuris sakė, jog šis kelias galvos skausmą sodininkams kelia jau daugybę metų.

„Šis incidentas tik patvirtina faktą, kad kelią būtina tvarkyti iš esmės. Reiktų jį ne tik greideriuoti, bet ir išasfaltuoti. Tuomet sumažėtų mašinų srautas S. Dariaus ir S. Girėno gatve.

Čia sunkiasvoris automobilis „Scania“ nuslydo nuo važiuojamosios kelio dalies ir įstrigo šalikelėje. Į pagalbą sunkiasvorės technikos personalui skubėjo specializuota technika.

Aut. past.

Daugybę metų sodininkai važiuoja šiuo keliu į sodus, tiesa, nedidelė jų dalis, mat kelias yra su žvyro danga, laužomos mašinos.

O šiuo metu čia atsiradus pliažui, padidėjo srautas vaikų su dviračiais iš Liepų alėjos, Vilainių ir net vadinamojo garadoko. Tuo pat metu padidėjo ir automobilių srautas“, – informavo M. Čižeika.

4 Komentarai

  • Kažkada ten sodus turėjo Pilkauskas,Povilauskas ir t.t.Nespėjo isasvaltuoti-dabar teks susimesti patiems.

  • Jus kelius tvarkytis greiciau kuo greiciau kad nebjutu nelaimiu lodariai valdzoj

    • Jau kai straipsnis ant svieto parašytas, tuomet tvarko, o kur lygio vietoj soduose taip pat sugeba įvažiuoti į griovius ir sugadinti žmonėms sklypus tai po šiai dienai nesugeba sutvarkyti

  • Ir į sodą važiavo ,,sunkiasvoris“ pritrambuotas šiukšlių.Nenoriu kalbėt apie promiles,bet tady jis telefoną minkė arba kišeninį bilijardą stumdė…Čia ir mano katinui aišku,kad kelkraščiai, ypač tokiu šlapymečiu, būna minkšti ir išpliurę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video