Liepų alėjoje ir vėl padegti garažai, išgelbėta „Volga“

 Liepų alėjoje ir vėl padegti garažai, išgelbėta „Volga“

Vieno garažo, iškalto dailylentėmis, viduje degė šiukšlės ir sendaikčiai. Kito garažo viduje liepsnojo vidaus siena./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą sekmadienio rytą Kėdainių mieste liepsnojo metaliniai garažai, krūmynai bei šiukšlės. Gaisro metu ugniagesiams pavyko išgelbėti automobilį „Volga“. Įtariama, kad šis gaisras sukeltas tyčia. Beje, prieš mėnesį degė vos per kelis metrus nuo šių garažų stovintys kiti garažai, tuomet taip pat įtarta, kad tai tyčinis padegimas.

Labai anksti

Pranešimo apie gaisrą specialiosios tarnybos sulaukė labai anksti. 4 val. 37 min. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs pilietis pranešė, kad Kėdainiuose, Liepų alėjoje, dega garažai. Žmogus sakė, kad virš metalinių garažų masyvo matosi atvira liepsna.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Pramonės ugniagesių komanda.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl padegimo. Įtariama, kad kažkas galėjo šiukšles padegti tyčia, dėl to apdegė ir garažai.

Aut. past.

Degė šiukšlynas

Į įvykio vietą atskubėjus gelbėtojams paaiškėjo, kad už garažų bendrijos „Kibirkštis“ teritorijos, šalia metalinių garažų atvira liepsna degė šiukšlės ir krūmynai.

Ugnis buvo spėjusi įsimesti ir į du šalia esančius metalinius garažus.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai išlaužė garažų duris ir ėmė malšinti liepsnas. Vieno garažo, iškalto dailylentėmis, viduje degė šiukšlės ir sendaikčiai.

Kito garažo viduje degė vidaus siena. Iš garažo buvo išstumtas ir išgelbėtas lengvasis automobilis „Volga“.

Prieš mėnesį

Labai panašiomis aplinkybėmis šiame garažų masyve gaisras kilo ir prieš mėnesį. Tuomet taip pat degė du garažai, garažo sienos ir viduje buvusios padangos.

Iš degusio garažo į lauką tąkart irgi buvo išstumtas automobilis, išardyta 2 m² garažo medinės apdailos.

Apdegė viduje esantys automobilio priežiūros daiktai, lentynos, 2 m² medinės vidaus apdailos. Automobilis „Citroen C3“ gaisro metu buvo apgadintas.

Įtaria padegimus

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl padegimo. Įtariama, kad kažkas galėjo šiukšles padegti tyčia, dėl to apdegė ir garažai.

Garažų savininkai patyrė materialinių nuostolių.

Jei pareigūnams pavyks sučiupti padegėją, šiam gresia rimti nemalonumai, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video