Liaudies gatvėje niokojami automobiliai

 Liaudies gatvėje niokojami automobiliai

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio lengvojo automobilio apgadinimo. Automobilis buvo subraižytas miesto Liaudies gatvės 15-ojo daugiabučio namo kieme/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienį Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio lengvojo automobilio apgadinimo. Automobilis buvo subraižytas miesto Liaudies gatvės 15-ojo daugiabučio namo kieme. Beje, šioje gatvėje ir anksčiau siautė automobilių niokotojas – tąkart pareigūnams pavyko jį pričiupti ir jam teko atsakyti už savo juodus darbelius.

Rado subraižytą

Nukentėjusieji nuo vandalo pasakojo, kad jų kieme nebuvo vietos pasistatyti automobilį, tad jį nusprendė palikti gretimojo, Liaudies gatvės 15-ojo daugiabučio namo kieme.

Ryte automobilio savininkus ištiko šokas – automobilis „Volkswagen Touareg“ buvo subraižytas, buvo matyti aštraus daikto padaryti vientisi, vingiuoti įbrėžimai. Žmonės atidžiau apžiūrėjo automobilį – į jo vidų įsibrauta nebuvo, norėta tik tyčia pakenkti.

Kreipėsi į policiją 

Nukentėjusieji kreipėsi į policiją. Penktadienį Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio lengvojo automobilio apgadinimo.

„Grįžusi po darbo neradau vietos savame kieme, tad mašiną pastačiau kitame. Tai ji ir buvo sudarkyta, nes palikau svetimame kieme. 

Jeigu yra daugiau nukentėjusiųjų šiame kieme, netylėkime, kažką darykime, kreipkimės“, – ragino piktavalio išpuolį patyrusi kėdainietė Ramunė. 

Beje, nukentėjusioji išplatino informaciją socialiniuose tinkluose ir paaiškėjo, jog yra ir daugiau nuo vandalo nukentėjusių asmenų. 

Būta ir anksčiau

Pasirodo, šioje gatvėje ir anksčiau siautė automobilių niokotojas – tąkart pareigūnams pavyko jį pričiupti ir jam teko atsakyti už savo juodus darbelius.

2020 metų gruodžio 26 d. apie 19 val., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, tyčia pilietis J. L. atlenkiamo peilio geležte perbrėžė ir subraižė 12 automobilių. Šiais veiksmais sugadino svetimą, kitiems asmenims priklausantį turtą.

Chuliganas teisme kaltu prisipažino visiškai. Patvirtino, kad būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, prieš įvykį gėręs apie savaitę, išėjęs pasivaikščioti, turėtu atlenkiamu peiliuku, praeidamas pro ant gatvės stovinčius automobilius, peiliu brėžė per įvairių automobilių šonus, dureles, variklio dangčius. Ant kai kurių galimai net nubrėžė kryžiukus.

Tąkart pensininkui chuliganui teismas skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant jį dalyvauti elgesio pataisos programoje bei gydytis dėl alkoholio vartojimo.

J. L. taip pat buvo priteista atlyginti 3 396,99 Eur turtinę žalą nukentėjusiesiems.

Ryte automobilio savininkus ištiko šokas – automobilis „Volkswagen Touareg“ buvo subraižytas, buvo matyti aštraus daikto padaryti vientisi, vingiuoti įbrėžimai/ Gyventojų  nuotr.

4 Komentarai

  • Pagavai ir ta gelezte i isange sukisai tam urodui, kuris cia savo kiema taip priziuri ir daboja svetimas masinas

  • atsimenu Liepų alėjoje buvusį atvejį,kur kirviu(!)buvo sukapoti keli automobiliai. Teisme dalyvavo konkretūs nusikaltėliai,bet atsakomybės už nusikaltimą jie teisėjos dėka išvengė.Belieka nusilenkt aklai Temidei ir toliau gėrėtis banditų veiklos statistika.

    • mane pagal IP lengvai surasite.Detales paaiškinsiu.

    • Tai čia tas senas persisukęs kurva? Ta prasme, prieš tai buvo pagautas. Tas, kur amžinai rėkia ir visus kolioja? Ten visiškas issigimelis kažkoks, beprotis. Jei šitas buvo pagautas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video