Lėtinis prostatitas: kaip išvengti prostatos problemų? Profilaktiniai mediko patarimai

 Lėtinis prostatitas: kaip išvengti prostatos problemų? Profilaktiniai mediko patarimai

Su amžiumi didėja rizika, kad vyras turės prostatos problemų. Net ir tie, kurie gyvena gana sveikai, deja, dažnai neišvengia ligų, kurios neatsiejamos nuo amžiaus. Vyrams dažniausiai tenka kovoti su prostatitu, kuris nemalonus ne tik vėžio rizikomis, tačiau taip pat ir deginančiu jausmu, didelius diskomfortu, kuris tikrai labai blogina gyvenimo kokybę. Tiesa, lėtinis prostatitas gali būti suvaldomas operacijų pagalba, medikamentais, kitomis priemonėmis, kurias skiria medikas. Yra ir tam tikri metodai, kurie gali padėti apskritai išvengti šios ligos. Aptarsime pačius dažniausius, kurie dažniausiai rekomenduojami mediko. Svarbiausia juos išbandyti dar tuomet, kol liga nėra vyro gyvenimo palydovas.

Tinkama mityba

Tinkama mityba yra būtina visais atvejais. Ji gali padėti jums gyventi kur kas sveikiau ir tuo pačiu jaustis kur kas geriau. Svarbiausia yra pasirūpinti, kad jūsų kūnas kasdien gautų tiek medžiagų, kiek jam reikia.

Mažiau neigiamų įpročių

Alkoholis ir rūkymas gali daryti įtaką prostatos problemoms, kadangi nuo jų blogėja žmogaus imuninė sistema, kuri ir yra atsakinga už tai, kad ligos būtų retas žmogaus gyvenimo palydovas. Innmed klinika specialistai pataria, kad sveikai gyventi – apsimoka visomis prasmėmis.

Kavos poveikis

Lėtinis prostatitas taip pat gali kankinti kur kas rečiau tokiu atveju, kai bus sumažinamas suvartojamos kavos kiekis. Paprasčiausiai per daug kavos išvaro iš organizmo skysčius. Tai yra blogai ne tik prostatai, tačiau taip pat ir kitiems organams. Dėl to reikia normuoti kavos kiekius ir svarbiausia rinktis geros kokybės gėrimus.

Gerkite užtektinai vandens

Būtina gerti kuo daugiau vandens. Ta pati sąlyga galioja ir moterims, kurios dažnai skundžiasi, kad jas kankina cistitas. Didesnis vandens kiekis, žinoma, normose, gali sumažinti tokio tipo ligų vystymąsi.

Fizinio aktyvumo svarba

Svarbu kuo daugiau judėti, kadangi tai Jums gali padėti daug geriau jaustis. Pirmiausia tai stiprina žmogaus imuninę sistemą, o paskui ir padeda rečiau sirgti ne tik prostatitu, tačiau ir visomis ligomis apskritai.

Venkite peršalimo

Retas žino, tačiau peršalimas taip pat gali prisidėti prie šlapinimosi problemų. Tai galioja ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Pastarosioms – net labiau, nes jas gana dažnai kankina cistitas.

Reguliarūs lytiniai santykiai

Atminkite, kad lėtinis prostatitas kur kas rečiau kankina tuos, kurie turi reguliarius lytinius santykius. Žinoma, viskam reikia saiko bei kokybės, tačiau apskritai normalus lytinis gyvenimas yra naudingas dėl daugelio priežasčių.

Viena partnerė

Lygiai taip pat svarbu, kad sekso metu būtų mėgaujamasi nuolatinės, tos pačios lytinės partnerės malonumais. Paprasčiausiai tai sumažina LPL tikimybę, o paskui ir prostatito grėsmę.

Profilaktinės patikros pas medikus

Taip pat reikia reguliariai lankytis pas medikus, kurie gali pamatyti problemą, kol ji dar yra maža, tad dėl to greitai išgydoma.

Gera imuninė sistema

Ir kuo labiau rūpintis savo imunine sistema. Tai leis ne tik išvengti šios ligos, tačiau ir daugelio kitų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video