Lengvasis automobilis nuvertė pėsčiųjų perėjos kryptinio apšvietimo stulpą

 Lengvasis automobilis nuvertė pėsčiųjų perėjos kryptinio apšvietimo stulpą

BMW užvažiavo ant pėsčiųjų tako bei nulaužė stulpą, metalinę šiukšliadėžę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienis ir šeštadienis Kėdainių mieste ir rajone paženklintas eismo įvykiais. Penktadienio pavakarę Macgaliuose nuo kelio nuvažiavo BMW, šeštadienio dieną neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis „Škoda“ mieste kliudė kitą automobilį, o vėlų vakarą mieste taip pat BMW markės automobilis nuvertė pėsčiųjų perėjos kryptinio apšvietimo stulpą. Laimei, nė vieno įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Nuvažiavo nuo kelio

Penktadienį 18 val. 26 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Josvainių seniūnijos Macgalių kaime nuo kelio nuvažiavęs automobilis.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Atvykus tarnyboms BMW buvo nuvažiavęs į griovį, prispaustų, sužeistų žmonių nebuvo. Automobilį traktoriumi ištraukė atvykęs ūkininkas.

Ugniagesiai nušlavė kelio dangą. Įvykį tiria ir jo aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Neišsiteko kelyje

Šeštadienį policijos pareigūnai dėl eismo įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą, mat apie 14 val. Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, automobilis „Škoda Octavia“, vairuojamas neblaivaus 47-erių metų vyro, kliudė stovintį automobilį „Volvo“.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,10 promilės. Jam iškelta baudžiamoji byla, kokia bausmė laukia vairuotojo, nuspręs teismas.

Penktadienis ir šeštadienis Kėdainių mieste ir rajone paženklintas eismo įvykiais. Laimei, nė vieno įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Aut. past.

Užvažiavo ant pėsčiųjų tako 

Dar vienas eismo įvykis vyko vakare apie 21 val. 30 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad automobilis nuvertė kelio ženklą.

23 val. 35 min. pagalbos centrui patikslinta, kad automobilis nuvertė pėsčiųjų perėjos kryptinio apšvietimo stulpą, ant kurio buvo pritaisytas ir pėsčiųjų perėją žymintis kelio ženklas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vairuotojas – blaivus

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Pareigūnams atvykus paaiškėjo, kad 2001 metais gimusio vyro vairuotas automobilis BMW užvažiavo ant pėsčiųjų tako bei nulaužė stulpą, metalinę šiukšliadėžę.

Automobilio nuolaužos mėtėsi ant tako, taip pat buvo ištekėjęs aušinimo skystis.

Ugniagesiai eismo įvykio vietą nuplovė ir sutvarkė, lengvasis automobilis buvo išvežtas techninės pagalbos automobiliu.

Eismo įvykį tiria ir jo priežastis aiškinasi policijos pareigūnai, kurie informavo, kad vairuotojas buvo blaivus.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

3 Komentarai

  • Prisilakste ezr 050, balvonelis krv

  • Cia tas kvailelis kur ta kvaila merga veziojasi. Pienas nuo lupu nenudziuves jau laksto urodas. Kokia merga su juo gali but? Nebent nevisprote

  • Nejusu pisalas barsukai kas su kuo vazineja, o tas kuris cia jo tuos numerius parase, tai tik tu didziausis balvonelis:D Parasyk po straipsnio komentaru su vardu pavarde balvoneli 😂😂😂 Didziausi nevisproteciai tai jus tik kurie cia sudus rasot duheliai :DDDD

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video