Laukuose rastas dingusiu laikyto vyro kūnas

 Laukuose rastas dingusiu laikyto vyro kūnas

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienį priešpiet Kėdainių rajono laukuose žmonės aptiko mirusio vyresnio amžiaus vyro kūną. Tik vėliau nustačius jo asmenybę – gavus šeimos narių patvirtinimą – buvo konstatuota, kad tai dar  2021 metų gruodžio 20-osios rytą dingęs Kėdainių rajono gyventojas Alius Muzičiukas.

Informavo departamentas 

Sausio 7 dieną apie 11 val. 40 min. Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos Senkaimio kaime, laukuose rastas mirusio vyriškio kūnas, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

Tąkart policija informavo, jog apie 60–70 metų amžiaus vyro asmenybė kol kas nenustatyta, tačiau buvo pabrėžta, kad rastas kūnas be išorinių smurto žymių.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Tik vėliau nustačius vyro asmenybę – gavus šeimos narių patvirtinimą – buvo konstatuota, kad tai dar  2021 metų gruodžio 20-osios rytą dingęs Kėdainių rajono gyventojas.

Aut. past.

Atpažino artimieji

Tik vėliau nustačius vyro asmenybę – gavus šeimos narių patvirtinimą – buvo konstatuota, kad tai dar  2021 metų gruodžio 20-osios rytą dingęs Kėdainių rajono gyventojas A. Muzičiukas.

Vyro kūną atvyko atpažinti artimieji. A. Muzičiuko oficiali paieška buvo nutraukta. Pirminiais duomenimis, smurtinė mirtis neįtariama.

Didelės pastangos

Priminsime, kad gruodžio 20-osios rytą dingusio A. Muzičiuko nei policijos pareigūnai, nei artimieji ir šeimos bičiuliai nerado. Pareigūnai prašė ir visuomenės pagalbos, buvo pasitelkta žiniasklaida.

Ir nors vyro paieškai mestos didelės policijos pajėgos, sutelkti kaimynai ir visa giminė, tačiau vyras buvo dingęs kaip į vandenį, o artimieji vilties neprarado iki paskutinės minutės.

Pranešė policija

Apie Kėdainių rajone dingusį 76-erių A. Muzičiuką žiniasklaidai pranešė ir pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Vyras gyveno Gudžiūnų seniūnijos Žilvičių kaime.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai metė dideles pajėgas, siekiant surasti dingusįjį. Buvo pasitelkti kinologai su šunimis.

Pareigūnai pliaupiant lietui kartu su kaimynais ir artimaisiais šukavo miškus, upių ir kitų vandens telkinių pakrantes. Dingusysis buvo ieškomas dideliu spinduliu aplink namus. Vyriškio paieškai pasitelkti ir dronai.

Labai daug pastangų ieškant dingusiojo dėjo ir kaimynai bei artimieji – pagalbos prašymas buvo išplatintas ir socialiniuose tinkluose.

Policijos pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą.

3 Komentarai

  • Kas rado,ar kinologai(kurių šunis ieškojo ir merginos,kur eilinis pilietis rado prie vandenvietės),ar vėl,koks kaimo lenciuginis kiemsargis?

    • Rado visai svetimi zmones pro keliuka eje jo net nepazino niekas uztai ir pasake is pradziu kad nezinomas zmogus.

  • Dingusį žmogų rado atsitiktiniai praeiviai, nors ieškojo ir policija, ir artimieji, ir kinologai su šunimis.Buvo pakeltas ir dronas. Įdomu, ar kinologai su šunimis išvis yra kada nors radę žmogų? Specialiai apmokyti šunys nieko neužuodžia, yra be uoslės? Kaip nerado ir tos jaunos merginos. Labiausiai „patiko“ policijos komentaras, kad buvo vasara, ant medžių daug lapų, jie žali, todėl ir taip ilgai nerado. Negi sunku buvo paeiti kelis žingsnius į medžių ir krūmų tankmę? O dronai išvis yra beverčiai-kiek kelia, tiek jokio rezultato.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video