Lančiūnavoje siaučia tujų vagys

 Lančiūnavoje siaučia tujų vagys

„Baimė kankina, negaliu ramiai miegoti, mūsų gatvelė visiškai neapšviesta. 22 valandą – visiška tamsa, šviesos užgesinamos. O tai ir skatina vagišius vogti. Manau, kad valdžios žmonės turėtų atkreipti dėmesį į šią kaimo bėdą. E. Lagunovičienė/ Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmosios rudens dienos visai nelinksmos Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaime gyvenančiai Lagunovičių šeimai – naktį buvo pavogtos jų kieme augusios tujos. Vagys išrovė daugiau kaip tris dešimtis augalų. Ilgapirščių ieško ne tik policijos pareigūnai, bet ir patys nukentėjusieji. 

Vagystė naktį

Nukentėjusioji Erika Lagunovičienė „Rinkos aikštei“ sakė, jog vagystė buvo įvykdyta naktį iš rugsėjo 2 dienos į 3-ąją.

„Lančiūnavoje, Liepų alėjoje prie namo pavogti 34 vienetai „Columna“ tujų 60-70 cm. ūgio. Galbūt ir jūs nukentėjote? Gal turite kameras, kurios kažką užfiksavo? 

Gal bus siūloma pirkti, ar pamatysite iš vietinių gal kas pas save sodina? Ką nors žinančius prašau pranešti man. 

Aš kreipiausi į policiją. Matosi iš pėdų nuotraukų, kad darbuotasi mažiausiai dviejų žmonių“, – informavo nukentėjusioji.  

Stengiasi tvarkytis

Lagunovičių sodyba yra prižiūrima, šeimininkai joje gyvena nuolat. Šeima gražina sodybos aplinką. Tuo tikslu buvo pasodintos ir tujos. 

„Paskutiniu laiku dažnai vis pristabdydavo visokie automobiliai, visiems viskas įdomu kaip po truputį keičiamės aplinką, bet net įtarimų nekildavo, kad kažkas nusižiūrės tuos augalus“, – dėstė moteris.

Nuostoliai nemenki

Moteris teigė, kad po vagystės šeima jaučiasi nesaugiai. 

Žmonės norėtų, kad kaime naktimis būtų šviesiau arba būtų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

„Vagys mums padarė tikrai nemenką nuostolį, ne tik dėl tujų. 

Buvome priversti nusipirkti vaizdo kamerą, nes nesame saugūs. Taip pat turime pirkti lempą, kad apšviestų gatvelę ir kažkiek kiemo. 

Baimė kankina, negaliu ramiai miegoti, mūsų gatvelė visiškai neapšviesta. 22 valandą – visiška tamsa, šviesos užgesinamos. O tai ir skatina vagišius vogti. 

Manau, kad valdžios žmonės turėtų atkreipti dėmesį į šią  kaimo bėdą“, – kalbėjo E. Lagunovičienė.

Nukentėjo ir jonaviškiai

Beje, nukentėjusieji ieškojo ir daugiau žmonių iš kurių vagys pastarosiomis dienomis nugvelbė tujas. Pasirodo, augalai dingo ir ne iš vienos sodybos Jonavos rajone. 

„Mes nukentėjome praeitą savaitgalį. Gyvename Kulvos seniūnijoje, Jonavos rajone. Mums vagys išrovė 49 vienetus tujų. 

Pagal pėdsakus matyti, jog darbavosi dviese. 

Prieš tai naktį gretimame kaime iš dviejų sodybų taip pat išrauta. Iš vienos – 20 vienetų, iš kitos – 50 vienetų. 

Policijai pranešta.  Jau čia vagystė, galima sakyt, dideliu mastu“, – aiškino apvogtoji Jonavos rajono gyventoja Justinas Kietavičienė.

2 Komentarai

  • Geras užsidirbo budas

  • seniunas visiskai abejingas lanciunavieciu gyvenimu…jam neidomu,kad gatves neapsviestos,nesaugu vakare net iki parduotuves nueiti,gyvenimas lanciunavoj neramus,masinos vazineja,vyksta negeri dalykai…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video