Laikmena iš namų ligoninės tyrimams įrašyti netinka

 Laikmena iš namų ligoninės tyrimams įrašyti netinka

rinkosaikste.lt nuotr.

Laikraščio „Rinkos aikštė“ redakcija sulaukė kėdainietės Dianos klausimo, kylančio daugeliui Kėdainių ligoninės bei kitų gydymo paslaugas teikiančių įstaigų pacientams.

„Kodėl negalima kompiuterinių tyrimo atsakymų persirašyti į savo atsivežtą laikmeną, t. y. diskelį? Būtinai turiu nusipirkti ligoninės kasoje 2 eurus kainuojančią laikmeną. Kuo ta ligoninės kasoje parduodama laikmena ypatinga?“ – teiraujasi kraštietė.

Kėdainių ligoninės direktorė Asta Šakickienė atsako: „Į paciento atneštą laikmeną, t. y. CD, įrašyti tyrimo atsakymų negalime, nes atnešta laikmena gali būti nesaugi ir gali pakenkti ligoninės vidaus informaciniam tinklui.

Ligoninės naudojami CD bei DVD yra patikrinti ir saugūs. Į tyrimo įrašymo bei CD kainą įskaičiuotas ir darbuotojo darbas. Toks paslaugos poreikis yra vienetinis, nes dauguma įstaigų naudoja bendras informacines sistemas.“

5 Komentarai

  • Dauguma šiuolaikinių kompiuterių jau, net nebeturi diskų skaitymo įtaiso… Panašu, kad mūsų ligoninėse vis dar 2000 metai. Esu prašęs atsiųsti į el-paštą, tokios paslaugos irgi neteikia. Į USB atmintinę taip pat nerašo…. Paprasčiausias pasipinigavimas.

  • Kėdainių ligoninė žlunga,eilės pas specialistus iki 3 mėnesių!Ar tai normalu?Ar rūpi rajono tarybai ar merui,kad žmonės negauna laiku paslaugų ir išvykstaį kitus miestus.
    Ligoninėje darbo organizavimas lygus nuliui.

    • Tikrai nežlunga, pažiūrėkit finansines ataskaitas. Eilės visada tokios buvo. Tačiau dėl vykimo į kitus miestus sutinku, pats dažniau renkuosi didesnes įstaigas apskrityje. Na bet čia meras ar taryba negali būti viršesni už ministeriją, o ministerija reformas daro. Ir nuo sausio 1 kažkas keisis registracijoje, bet ar tai bus vaistas nuo visų bėdų ir eilių, tai leisiu sau suabejoti.

  • Kaip isrenka bynus, taip ir buna zootechnikijos amzius.

  • kai ligoninės 300 žmonių personalui vadovauja žmogus be vadovo patirties- ko benorėti?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video