Laikas pasinaudoti parama nuotekų valymo įrengimui

 Laikas pasinaudoti parama nuotekų valymo įrengimui

Mantas Žvikas: „Esame „August ir Ko“ įgaliotas atstovas vidurio Lietuvoje. Atvykus į mūsų įmonę „Mansta“, įsikūrusią Kėdainiuose, Jaurės g. 5, galima ne tik nusipirkti nuotekų valymo įrenginį, bet ir juos apžiūrėti, pasikonsultuoti. Galime pasiūlyti sprendimus gyvenvietėms, kaimo turizmo sodyboms, verslo paskirties objektams, privatiems gyventojams ir net prie vasarnamių“./UAB „Mansta“ nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Artėja laikas, kai gyventojai galės teikti paraiškas nuotekų valymo įrenginių kompensacijoms gauti. Tiesa, nors Kėdainių rajono savivaldybės administracija tokią paramą rajono gyventojams skiria jau nuo praėjusių metų, tačiau, kaip sako UAB „Mansta“ direktorius Mantas Žvikas, šiais metais kompensacijos sąlygos yra dar geresnės.

Finansinė parama – viena didžiausių Lietuvoje

„Kėdainių rajono savivaldybės gyventojai, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, šiais metais galės pretenduoti į 100 proc. kompensaciją nuotekų valymo įrenginio projekto parengimo išlaidoms padengti ir 30 procentų nuotekų valymo įrenginio įsigijimo išlaidoms padengti. Toks dalinis finansavimas yra vienas didžiausių Lietuvoje“, – pažymėjo UAB „Mansta“ direktorius.  

Jo nuomone, tai gera paskata gyventojams, kurie dar dvejojo arba dėl finansinių priežasčių atidėliojo nuotekų valymo įrenginių statybą. 

„Vien mūsų įmonė nuotekų valymo įrenginius montuoja jau 10 metų. Darbus atliekame vidurio Lietuvoje, tačiau net ir netaikant kompensacijų, didelė dalis klientų yra kėdainiečiai“, – apie didelę įrenginių ir jų montavimo darbų paklausą kalbėjo M. Žvikas. 

Mantas Žvikas: „Vien mūsų įmonė nuotekų valymo įrenginius montuoja jau 10 metų. Darbus atliekame vidurio Lietuvoje, tačiau net ir netaikant kompensacijų, didelė dalis klientų yra kėdainiečiai“./UAB „Mansta“ nuotr.

Ne tik sumontuoja, bet ir padeda parengti dokumentus

Direktorius pažymėjo, kad įmonė montuoja ir prekiauja „August ir Ko“ nuotekų valymo įrenginiais, kurie yra pagaminti Lietuvoje ir šiuo metu rinkoje turi vienus iš aukščiausių išvalymo parametrų.

„Esame „August ir Ko“ įgaliotas atstovas vidurio Lietuvoje. Atvykus į mūsų įmonę „Mansta“, įsikūrusią Kėdainiuose, Jaurės g. 5, galima ne tik nusipirkti nuotekų valymo įrenginį, bet ir juos apžiūrėti, pasikonsultuoti. 

„Kėdainių rajono savivaldybės  gyventojai, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, šiais metais galės pretenduoti į 100 proc. kompensaciją nuotekų valymo įrenginio projekto parengimo išlaidoms padengti ir 30 procentų nuotekų valymo įrenginio įsigijimo išlaidoms padengti. Toks dalinis finansavimas yra vienas didžiausių Lietuvoje.

Mantas Žvikas

Galime pasiūlyti sprendimus gyvenvietėms, kaimo turizmo sodyboms, verslo paskirties objektams, privatiems gyventojams ir net prie vasarnamių“, – sakė įmonės direktorius.

Tiems, kam kyla klausimas, kiek laiko užtrunka darbai ir kokio pasiruošimo jiems reikia, M. Žvikas sako: „UAB „Mansta“ nuotekų valymo įrenginį sumontuoja per vieną darbo dieną, atsiveža visas reikiamas medžiagas ir techniką montavimo darbams. Padedame paruošti nuotekų valymo įrenginių projektą, reikalingus dokumentus kompensacijai gauti. 

Įmonė yra atestuotas statybos darbų rangovas, nuotekų šalinimo ir vandentiekio tiesimo srityje, todėl klientas gali būti garantuotas, kad visus darbus atliksime kokybiškai“. 

Nuotekų valymo įrenginiai Radviliškio r. Polekėlės gyvenvietėje

Kada galima teikti paraiškas?

Nuotekų valymo įrenginio kaina, pasak įmonės direktoriaus, priklauso nuo jo našumo, tai yra gyventojų skaičiaus.

„Tačiau montavimo darbų kaina priklauso nuo išvado gylio, techninio vandens išleidimo vietos ir reikalingo vamzdžių metražo, todėl visada prieš darbus atvykstame į vietą, parenkame tinkamiausią sprendimą, aptariame su klientu, suskaičiuojame darbų sąmatą“, – apie profesionalų požiūrį į darbą pasakojo M. Žvikas.

Tiems, kam aktualios kompensacijos nuotekų valymo įrengimui, įmonės direktorius informuoja, kad paraiškas galima teikti nuo 2022 rugsėjo 1 d. iki 2022 spalio 31 d. 

Daugiau informacijos konsultantai suteiks apsilankius UAB „Mansta“, Jaurės g. 5, Kėdainiai, arba paskambinus telefonu +370 699 66 994.

2 Komentarai

  • Laba diena,

    mane domina nuotekų valymo įrenginiai ir parama valstybės.

    Pagarbiai Ingrida

  • Laba diena,

    įsirengėme nuotekų valymo sistemą August Kaišiadorių r. sav. ar galime kreiptis dėl valstybės kompensacijos?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video