Labūnavoje atnaujintos dvi gatvės ir šaligatvis

 Labūnavoje atnaujintos dvi gatvės ir šaligatvis

Mėklos gatvelėje buvo paklotas asfaltas. Šioje gatvėje taip pat atnaujintas ir šaligatvis, mat juo keliauja mokinukai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone ir toliau vykdomi gatvių asfaltavimo, remonto, atnaujinimo darbai. Štai neseniai Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaime baigtas dviejų gatvių asfaltavimas. Vienoje gatvėje atnaujintas ir šaligatvis.

Dvi gatvės

Labūnavoje ištisinis asfaltas buvo paklotas Mėklos gatvėje. Toje pat gatvėje buvo atnaujintas ir šaligatvis.

Nauja asfalto danga išlieta ir Vainikų gatvėje bei aikštelėje prie Labūnavos bažnyčios ir kapinių. Visi darbai jau baigti, priimti, vietos gyventojai ir svečiai jomis jau gali naudotis.

Vainikų gatvėje yra bažnyčia ir kapinės, čia važiuoja daug žmonių, todėl dar iki švenčių čia buvo išlietas asfaltas. Asfaltas buvo išlietas ir aikštelėje prie kapinių./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atnaujinti reikėjo

„Mėklos gatvė veda į gyvenamųjų namų rajoną, čia taip pat yra įsikūrusi ugdymo įstaiga. Tai visoje gatvelėje buvo paklotas asfaltas.

Šioje gatvėje atnaujintas ir šaligatvis, mat juo keliauja mokinukai.

Vainikų gatvėje yra mūsų kapinės, mūsų bažnyčia, čia važiuoja tikrai daug žmonių, todėl dar iki švenčių čia išliejome asfaltą.

Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaime baigtas dviejų gatvių asfaltavimas. Vienoje gatvėje atnaujintas ir šaligatvis.

Aut. past.

Asfaltas buvo išlietas ir aikštelėje prie kapinių.

Apskritai kalbant, mūsų seniūnijoje situacija su gatvių asfaltavimu yra gera, gatvių su žvyro danga labai nedaug.

Manome, kad ateis laikas, kai jų visai neliks – visos gatvės bus asfaltuotos“, – darbus apžvelgė Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.
Kėdainių rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų darbams Mėlkos gatvėje skyrė 23 tūkst. eurų, o darbams Vainikų gatvėje buvo skirta  8 tūkst. eurų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video