Kviečia kreiptis nukentėjusiuosius

 Kviečia kreiptis nukentėjusiuosius

Kėdainių kultūros centras prašo visų, kurie nukentėjo per kalėdinės eglės įžiebimo šventę, atvykti į centrą ir pranešti apie patirtą žalą. Tie, kuriems buvo apgadinti  drabužiai, kviečiami atnešti ir parodyti sugadintus rūbus. Jeigu patyrėte kitokių išlaidų, susijusių su sveikatos sužeidimais, taip pat nedelskite ir informuokite atsakingus asmenis.

„Šiandieną su programos direktoriumi Karoliu Jankausku esame Centre ir laukiame visų nukentėjusių kreiptis į mus. Programos vadovas yra pasiruošęs atlyginti visiems patirtus nuostolius.

Pati dirbau šventės metu nelaimės vietoje, padėjau žmonėms. Šeštadienį lankėme tuos, apie kuriuos žinojome, tačiau mes neturime visos informacijos, tiesiog negalime jos turėti – kas iš tikrųjų nukentėjo, ir kiek žmonių nukentėjo“, – pirmadienį savivaldybėje vykusiame pasitarime kalbėjo Kėdainių kultūros centro vadovė Ona Mikalauskienė.

Tie, kurie neturi galimybių atvykti į Kultūros centrą, kviečiami skambinti telefonu +370 616 71 509 arba rašyti elektroniniu paštu kulturoscentras.kedainiai@gmail.com

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video