Kuriozas: atleidus darbuotojus nebėra kam įjungti šildymo

 Kuriozas: atleidus darbuotojus nebėra kam įjungti šildymo

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Po to, kai „Rinkos aikštė“ su visuomene pasidalino Kėdainių rajono savivaldybės atsakymu, kad šildymo sezono, net ir atšalus orams, atnaujinti neketinama, pasipylė gyventojų nusivylimas. Galimai to neatlaikęs rajono meras pasirašė potvarkį dėl šildymo atnaujinimo, nors paprastai už šildymo sezono reikalus atsakingas yra savivaldybės administracijos direktorius.

Atnaujino šildymą, o darbuotojų nebėra

Tačiau ištiko kuriozinė situacija – nepaisant to, kad apie atnaujintą šildymo sezoną meras išdidžiai paskelbė dar penktadienį, balandžio 19-ąją, ne visi ta šiluma galėjo mėgautis.

Štai Akademijoje Ruokio gatvės namo gyventoja guodėsi, kad name taip šalta ir drėgna, kad nebėra kur dėtis.

„Mes, senjorai, tai dar susisukę į pledus ir kelis sluoksnius rūbų kažkaip laikomės, bet name gyvena ir šeimos su mažiukais vaikais. Ką jiems daryti? Vaikai namie būdami dantimis kalena“, – pasakojo moteris.

Ir nors gyventojai nudžiugo pamatę, kad šildymas vėl bus įjungtas, to neįvyko.

Paaiškėjo, kad nieko padaryti negalima, nes už centrinio šildymo įjungimą atsakinga AB „Panevėžio energija“… atleido darbuotojus, kurie tuos darbus dirba.

Ištiko kuriozinė situacija – nepaisant to, kad apie atnaujintą šildymo sezoną meras išdidžiai paskelbė dar penktadienį, balandžio 19-ąją, ne visi ta šiluma galėjo mėgautis.

Aut. past.

Įmonės atstovė spaudai Daiva Paulauskienė patvirtino, kad tokia situacija išties yra susidariusi, tačiau įtakos  tai turi tik Kėdainių rajoninėms seniūnijoms, o ne miestui.

„Tikrai Kėdainių miestas neturi turėti jokių problemų su šildymu. Gali būti, kad rajonuose yra problema, todėl, kad tų mažų katilinių darbuotojai atleisti, nes šildymo sezonas baigėsi. Bet  žmones priimsime atgal ir šildymą bus galima įjungti“, – kalbėjo AB „Panevėžio energijos“ atstovė.

Įjungs popiet

Savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas „Rinkos aikštę“ patikino, kad situacija su stringančiu šildymu jam yra žinoma ir nors akademiškiai visa savaitgalį šalo, vis tik pirmadienį ji greitai turėtų būti išspręsta. Be abejo, įjungus šildymą dar praeis kuris laikas, kol atvėsę namai vėl įšils, tačiau jau netrukus gyvenantieji butuose vėl galės namuose jaustis jaukiai.

„AB „Panevėžio energija“ vėl iš naujo įdarbina žmones ir tikimasi, kad šiandieną popiet šildymas jau bus įjungtas“, – sakė G. Muznikas.

8 Komentarai

 • Nereik jokių junkt radiatorių!!!

  • Kad buvo ir išjungta, nes tuose namuose, kur neprižiūri šiluminių punktų, tikrai blogai, šildymas prie minus 20 ir prie plius 10 toks pats. Įjungė, bet pareguliuoti nemoka arba nenori….

 • Viskas veikia. Atnaujinkit info.

  • Viskas veikia, Nijole nustok rasyt nesamones 70 ant nosies elgies kaip mazvaike

   • Nijolytei sunku susitaikyti , kad žmonės jos neišrinko i tarybą, tai rašinėja piktus komentarus, bet jau daug kam iš žmonių neįdomūs turgaus lygio jos komentarai

    • Feisbuke išvis jos neskaito vos keli komentarai. O sekėjų dauguma net ne iš LT. Dirbtinai sugeneruoti negrai. Jie tik sekėjų sąraše, bet nelaikina nieko. Kelios babulkos palaikina ir viskas. Angl. ,,No Neimas“ Nijolė.

 • girdejau neber kam rasyt rinkane, tik egluze beliko

 • Tralialia pamparampampam pypypy lelele stebuklai lietuvoj

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video