Kruvinas konfliktas Josvainių gatvėje – vyras sužalotas peiliu

 Kruvinas konfliktas Josvainių gatvėje – vyras sužalotas peiliu

Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,67 promilės./ Asociatyvi nuotr.

rinkosaikste.lt 

Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris praneša, kad naktį iš penktadienio į šeštadienį,  Kėdainiuose peiliu sužalotas 35-erių metų vyras. Nukentėjusiajam prireikė skubios medikų pagalbos.

Pareigūnų surinktais duomenimis, veiksmas įvyko bute, esančiame Josvainių gatvėje. Kilus konfliktui, neblaivus 29-erių metų vyras čiupo virtuvinį peilį ir juo sužalojo kitą vyrą. Nukentėjęs asmuo, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,67 promilės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad už nesunkų sveikatos sutrikdymą vyrui gresia laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

6 Komentarai

  • Gaidziu pestynes o tas kuri peili Paime pas gaidzius

  • Kas cia per razborkes?

    • Slepos susiplake del putes

  • Gaidziai susiplake ir tiek

  • Gaus i dantis visi dar cia pachamielins

  • Kas cia suvelnejo ?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video