Kraupus vakaras Kėdainiuose: peiliu ginkluotas vyras puolė praeivius

 Kraupus vakaras Kėdainiuose: peiliu ginkluotas vyras puolė praeivius

Prie parduotuvės „Maxima“ Chemikų gatvėje vyras šlaistėsi peiliu, norėjo sužaloti kitus žmones./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakarą prie Kėdainių mieste esančio prekybos centro „Maxima“ neblaivus vyras peiliu puolė praeivius. Prasidėjus grumtynėms buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie po kiek laiko sulaikė neadekvačiai besielgusį ir žmones ketinusį sužaloti pilietį. Šiam gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Gausios pajėgos

Bendrajame pagalbos centre 17 val. 25 min. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, prie Chemikų gatvėje esančios parduotuvės „Maxima“, vyras šlaistosi peiliu, nori sužaloti žmones.

Į pranešimą reaguota nedelsiant – buvo aktyvuoti trys policijos pareigūnų ekipažai bei greitosios medicinos pagalbos medikų brigada.

Vaikų akyse

Viešoje vietoje besišlaistantį peiliu ginkluotą asmenį matė nemažai praeivių, kurių dalis buvo mažamečiai vaikai.

Gyventojai matė, kaip agresyvus pilietis puolė žmogų, mėgino jį sužaloti. Kol vieni praeiviai kvietė policiją, kiti susistumdė su agresyviu vyru, kad jį nuramintų, panaudojo ašarines dujas.

Metęs peilį vyras mėgino sprukti kiemais. Tačiau netrukus visą daugiabučių namų kvartalą ėmė supti ir šukuoti gausios policijos pareigūnų pajėgos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pavyko sučiupti

Metęs peilį vyras mėgino sprukti kiemais, tačiau netrukus visą daugiabučių namų kvartalą ėmė supti ir šukuoti gausios policijos pareigūnų pajėgos.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,94 promilės.

Įtariamasis uždarytas į areštinę, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Aut. past.

Gresia belangė

Įtariamasis uždarytas į areštinę, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

10 Komentarai

 • Narkomanas su peiliu slaistesi ir gaus viesiju darbu… Normalu? Laukiam nelaimes? Tokius izoliuoti i durnyna.

  • O pasinaudotu svetimu galimybiu pasu, tai gautu zymiai daugiau 😀

 • Irmis vel siautejo. Baresej gyvena. 1988 gimimo. Irmantas. Daug kartu pas ji policija vaziuoja, jam stogas vaziuoja jis nori visus issuzyt

  • Va nei svetimu Galimybių padu pasinaudijęs būtų,tikrai daugiau grėstų metelių belangėj🤣o čia tai nieko tokio 🤣

   • Tu debilu gimei ar tokiu užaugai?

 • Tą narkomaną reik izoliuoti nuo visuomenės visiškai, kol neatsitiko baisi nelaimė, bet panašu, kad reiks laukti kol kas baisaus atsitiks, nes dabar reikia sodinti kas klastoja ir naudoja ne savo avinų pasus.

 • Jo policija vaziuoja o jis laisveja .Laukia kol ka nors nuzudys .

 • Kai nužudys, bus pagrindas, o dabar tik bando. Va tokie pas mus įstatymai.

 • Koks dar galimybių pasas. Kaime vištą pavok ir garantuotai pritūpsi, o čia… Na tikrai bananų respublika.

 • Daunai patys Raunasi už tai gauna ko nusipelnė.O debiliukai nko nežino ir savo kvailas nuomonės skelbia. Medžio gabalai. Pažiūrėčiau ką darytų budami tokioj situacijoj. Už tai pasol nx!!!!!!!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video