Kraštiečiams pristatė poezijos knygą

 Kraštiečiams pristatė poezijos knygą

Renginio pradžioje visi susirinkusieji galėjo išgirsti Kėdainių neįgaliųjų draugijos vokalinio instrumentinio ansamblio „Likimo palėpė“ dainas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pelėdnagiuose rinkosi kraštietės poetės Selestinos Rimavičienės draugai, bičiuliai, artimieji ir  kolegos, mat čia pristatyta poezijos knyga „Ne aš tą gyvenimo kelią valdau“. Kėdainiuose žinoma moteris atskleidė, kad kūryba yra vienas mieliausių jos širdžiai užsiėmimų, kur ji gali atverti visą savo širdį.

Smagus koncertas

Renginio pradžioje visi susirinkusieji galėjo išgirsti Kėdainių neįgaliųjų draugijos vokalinio instrumentinio ansamblio „Likimo palėpė“ dainas, koncertą taip pat dovanojo ir Jonavos instrumentinis ansamblis „Rapsodija“, Sargėnų bendruomenės ansamblis „Šlamutis“, Kėdainių senjorų vokalinis ansamblis „Svaja“.

Poetė S. Rimavičienė daugybei tą vakarą atliktų dainų pati ir žodžius yra parašiusi. Beje, bičiulių įkvėpta moteris ir uždainavo.

Įkvepia meilė

„Galbūt banalu taip sakyti, bet parašyti knygą mane įkvėpė meilė. Juk meilė visus mus aplanko. Vienus ji aplanko jaunystėje, kitus vėliau, o kitus, kaip ir mane, senatvėje.

Meilė gyvenimui, meilė žmonėms, meilė viskam. Eilės šioje knygoje apie viską, ką aš galvoju, ką matau, kaip suprantu pasaulį.

Rašau ir kai būna liūdna, ir kai būna linksma, todėl tekstai įvairūs. Atrodo, kad yra ir rimtų, ir linksmesnių, ir liūdnų eilių. Visko yra. Juk toks yra gyvenimas ir jį reikia mylėti tokį, koks jis yra“, – kalbėjo autorė.

Pasveikinti S. Rimavičienės atvyko bičiuliai. Vieni pirmųjų sveikinimo žodžius tarė žinomi kraštiečiai Darius ir Aušrelė Kaminskai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gausybė bičiulių

Pasveikinti S. Rimavičienės atvyko gausybė bičiulių. Vieni pirmųjų sveikinimo žodžius tarė žinomi kraštiečiai Darius ir Aušrelė Kaminskai.

„Labai malonu būti tokiame šventiniame, jaudulį keliančiame vakare. Mes esame sužavėti jūsų meile lietuviškam žodžiui, jūsų meile gimtajam kraštui, jūsų gebėjimu kurti ir mylėti.

Stebimės ir labai džiaugiamės jūsų gebėjimu mylėti žmogų, mylėti kalbą, mylėti gamtą, mylėti visą Lietuvą. Ačiū už jūsų žodžius, už jūsų eiles. Esame be galo sujaudinti“, – sakė D. ir A. Kaminskai.

Poetė S. Rimavičienė daugybei tą vakarą atliktų dainų pati ir žodžius yra parašiusi. Beje, bičiulių įkvėpta moteris ir uždainavo.

Aut. past.

Netrūko gerų žodžių

S. Rimavičienei gražių žodžių negailėjo rajono meras Valentinas Tamulis, administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus vadovė Alma Jociuvienė, Kėdainių „Bočių“ vadovė Zita Kazokevičienė ir kiti bičiuliai.

„Ačiū jums visiems už tai, kad esate kartu. Jūs visi mane įkvepiate kurti ir nesustoti. Džiaugiuosi, kad turiu tokius gerus draugus“, – šypsojosi S. Rimavičienė.

1 Komentaras

  • Ar čia ta mero laikinimo ir garbinimo meistrė, kaip ir Linevas padejejas, kuris važiavo prie seimo. Manau mero dainų ir koncertų skonio ,, poetė,,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video