Krakėse siautė vandalas: išvartyti konteineriai, išdaužtas automobilio langas

 Krakėse siautė vandalas: išvartyti konteineriai, išdaužtas automobilio langas

Naktį buvo išdaužtas ir lengvojo automobilio BMW langas. Automobilio savininkai ketina kreiptis į policiją, o šeštadienio rytą gyventojai net keliose miestelio vietose rado išverstus buitinių atliekų konteinerius ir išpiltas šiukšles. /Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjęs savaitgalis Kėdainių rajono Krakių miestelyje ramus nebuvo – „Rinkos aikštę“ pasiekė vietos gyventojų informacija, jog šeštadienio rytą gyventojai net keliose miestelio vietose rado išverstus buitinių atliekų konteinerius ir išpiltas šiukšles, viešose vietose mėtėsi išgertų gėrimų buteliai, negana to, chuliganas akmeniu išdaužė ir lengvojo automobilio langą.

Trūko kantrybė

Krakiškei Stasei Mykolaitienei trūko kantrybė. Moteris, mobiliuoju telefonu nufotografavo išvartytus konteinerius ir išmėtytas šiukšles – nusprendė netylėti, o viešinti problemą.

„Kodėl mes šitaip? Mieli krakiškiai, noriu pasidalinti dviem šio ryto nuotraukomis. Smilgos gatvėje išverstas didžiulis šiukšlių konteineris.

Kas čia taip pademonstravo savo jėgą, kam panižo rankos?

Ties trečiuoju tvenkiniu, kur mėgsta ir jaunimas prisėsti, vakar kažkas gal su gandrais atsisveikino. Tiesiai ant žolės mėtosi išgerti buteliai, nors už kelių žingsnių priekyje matosi šiukšlių dėžė.

Viešose vietose mėtėsi išgertų gėrimų buteliai, įvairios šiukšlės./Asmeninio archyvo nuotr.

Tai ir noriu paklausti, kodėl mes šitaip? Kodėl taip norisi teršti, griauti, ardyti? Juk tai mūsų miestelis, mūsų namai“, – į niekadėjo sąžinę apeliavo S. Mykolaitienė.

Netrukus atskriejo žinia, kad konteineris taip pat išverstas ir pačiame miestelio centre – prie prekybos centro „Aibė“.

Krakiškei Stasei Mykolaitienei trūko kantrybė. Moteris, mobiliuoju telefonu nufotografavo išverstus konteinerius ir išmėtytas šiukšles – nusprendė netylėti, o problemą viešinti. 

Aut. past.

Iškūlė langą

Negana to, tą naktį buvo išdaužtas ir lengvojo automobilio BMW langas. Pirmadienį automobilio savininkai ketina kreiptis į policiją.

„Mūsų automobilis stovėjo S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Šiąnakt akmeniu buvo išdaužtas jo priekinis stiklas.

Turime ir įtariamąjį – apie jį bus pranešta. Žmogus jau ne kartą pasižymėjęs mūsų miestelyje. Pasodintų tokį ir būtų ramiau“, – pykčio neslėpė vietos gyventoja Monika Transkauskaitė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video